به‌روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۷۸۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
محمدنبی حبیبی:
آقای رئیس جمهور باید بنای مورد ادعایشان مبنی بر عزل و نصب بر اساس شایسته سالاری -که تا به حال در این زمینه موفق نبوده اند- را مد نظر قرار دهند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: آقای روحانی اگر بخواهد مشکلات اقتصادی را صرفا با «وصله‌پینه‌» کردن و یک سری جابه‌جایی‌ها حل کند، به نظر من، امیدواری کمی در این زمینه وجود خواهد داشت.

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس اظهار داشت: تیم اقتصادی دولت با وجود تمام زحماتی که انجام داده، در حل مشکلات اقتصادی مردم موفق نبوده است، اگر قرار است بدون تغییر در سیستم اقتصادی و بدون تغییر اساسی در تیم اقتصادی دولت، آقای روحانی بخواهند مشکلات اقتصادی را صرفا با «وصله‌پینه‌»کردن و یک سری جابه‌جایی‌ها حل کنند، به نظر من، امیدواری کمی در این زمینه وجود خواهد داشت.

حبیبی تصریح کرد: من فکر می کنم آقای رئیس جمهور باید بنای مورد ادعایشان مبنی بر عزل و نصب بر اساس شایسته سالاری -که تا به حال در این زمینه موفق نبوده اند- را مد نظر قرار دهند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اکنون که آقای روحانی بیش از ۹۰ درصد پُست های دولتی را به اصلاح طلبان داده اند، باید قبول کنند که غیر از اصلاح طلبان افراد دیگری هم هستند که می توانند به ایشان کمک کنند.

برچسب ها: محمدنبی حبیبی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: