به‌روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
محمدرضا ملک‌شاهی راد:
نماینده خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عملکرد تیم اقتصادی دولت در شرایط اقتصادی کنونی گفت: رئیس جمهور نسخه خود را برای برون رفت از شرایط اقتصادی کنونی و آشفته بازار طلا و ارز با صراحت و شفافیت ارائه کند.
نماینده خرمآباد و دوره در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عملکرد تیم اقتصادی دولت در شرایط اقتصادی کنونی گفت: رئیس جمهور نسخه خود را برای برون رفت از شرایط اقتصادی کنونی و آشفته بازار طلا و ارز با صراحت و شفافیت ارائه کند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا ملکشاهی در نطق میان دستور جلسه علنی مجلس شورای اسلامی گفت: از فرمایشات راهگشای مقام معظم رهبری در همایش اقتدار عاشورایی بسیجیان که در استادیوم100 هزار نفری آزادی برگزار شد و موجب یاس دشمنان و شادی مسلمانان شد قدردانی و تشکر میکنم.

وی ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز، گفت: از پاسخ قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هلاکت مسببین حادثه تروریستی اهواز تشکر میکنم. این موضوع مرهمی شد بر دل مردم ولایتمدار ایران. امنیت ما حاصل شهادت و رشادت شهدایی است که با خون خود ضامن این انقلاب و امنیت کشور شدهاند به همین دلیل هیچ قصوری در حوزه امنیت پذیرفتنی نیست. امنیت ایران خط قرمز ماست. مجاهدتهای پاسداران انقلاب اسلامی، سربازان گمنام امام زمان (عج)، مرزبانان ارتش و نیروی انتظامی نباید خدشهدار شود.

نماینده خرمآباد و دوره در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جایگاه نمایندگی و تریبونی که به واسطه مردم در اختیار ما قرار گرفته، مقدس است. اگر در این جایگاه جز از احقاق حقوق مردم و مسلمانان عمل شود دنیا و آخرت ما ضربه خواهد خورد.

وی افزود: مردم از بازیهای اقتصادی دولت به ستوه آمدند. آشفتهبازار ارز و طلا و عدم ارائه برنامه اقتصادی شرایط نامطلوبی را رقم زده است که موجب بیثباتی و بیاعتمادی مردم شده است. این موضوع موجب شده که مردم در خانه رب گوجهفرنگی احتکار کنند. جایگاه مردم بسیار بالاتر از آن است که به واسطه سردرگمی تیم اقتصادی دولت از ترس تامین مایحتاج اولیه زندگی این چنین کارهایی را انجام دهند، چرا در این جنگ اقتصادی مردم را سپر بلا کردید؟ آقای رئیس جمهور همه ما یقین داریم که سهم دلالان و مفسدان اقتصادی در ایجاد این شرایط بیش از تحریمهاست. ولی تیم اقتصادی دولت توان حل این مشکل را ندارد. البته نمیتوان اقدامات ارزشمند قوه قضائیه را در این خصوص نادیده گرفت. آقای رئیس جمهور با صراحت و شفافیت در خصوص مقابله با این آشفته بازار نسخهای ارائه کنید.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: