logo
کد خبر: ۲۸۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
عبدالرضا مصری:
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت:جامعه از این رنج می‌برد که کسی با مردم حرف نمی‌زند و نمی‌گوید برنامه چیست و چه انتظاری از مردم داریم.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مسئولان دولتی می‌توانستند بسیاری از مشکل‌ها را با گفتگو در کف بازار حل کنند.

عبدالرضا مصری در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره لزوم گفتگوی مسئولان با مردم و تشریح اوضاع کشور، اظهار کرد: جامعه از این رنج می‌برد که کسی با مردم حرف نمی‌زند و نمی‌گوید برنامه چیست و چه انتظاری از مردم داریم.

وی اضافه کرد: متأسفانه حتی نمایندگان مجلس هم نمی‌دانند دولت چه انتظاری از آنان دارد و در این مقطع چه کمکی می‌توانند به دولت بکنند؛ بنابراین یک‌باره می‌بینیم کالایی در بازار نیست و یا قیمتش سر به فلک می‌کشد.

عضو کمیسیون برنامه‌، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه سخن گفتن مسئولان با مردم مانند سوت آن شبگردی است که در محله‌ها نواخته می‌شد تا مردم مطمئن شوند افرادی بیدار و مراقب هستند، گفت: مسئولان نه تنها خودشان با مردم صحبت نکردند بلکه به دعوت‌ها برای گفتگو هم پاسخ ندادند. اتاق بازرگانی حدود چهار ماه بود که درخواست کمک داشت اما صدایش شنیده نمی‌شد.

مصری با اشاره به اینکه بستن جلوی ارز باعث اختلال در کار تجار شده بود، افزود: تاجری می‌گفت هفت تریلی کالای من در بندر منتظر بارگیری است اما صاحب کشتی باربری می‌گفت باید پول را به دلار پرداخت کنی تا بارت را ببرم؛ در حالی‌که خریدوفروش دلار ممنوع بود و من اگر دلار می‌خریدم دستگیر می‌شدم بنابراین کالای من یک هفته در گمرک ماند، لذا این سیاست‌های اشتباه، مردم را اذیت کرد و کسی هم برای آنان توضیح نداد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت حالا که فضا قدری آرام شده تازه مسئولان می‌آیند و صحبت می‌کنند. در صورتی‌که همان ابتدا مسئله کشور باید در کف بازار و با کمک دست‌اندرکاران تجارت و بازار حل می‌شد.

برچسب ها: عبدالرضا مصری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: