به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۶۶۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
حجت‌الاسلام محمد خرسند:
خرسند با انتقاد از سیاست ارزی دولت به زائران اربعین گفت: این گرانی‌ها نباید موجب کمرنگ شدن خدمات و کمک‌ها به این مراسم شود.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: راهپیمایی خودجوش اربعین، عظمت امام حسین(ع) و مکتب اهل بیت(ع) را به دنیا نشان میدهد که باید حفظ شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، حجت‌الاسلام محمد خرسند با اشاره به اجتماع عظیم بسیجیان کشور در تهران با حضور مقام معظم رهبری اظهارداشت: سه واقعیت انکار ناپذیر عظمت ایران، اقتدار جمهوری اسلامی و شکست ناپذیری ملت ایران در فرمایشات مقام معظم رهبری بود.

وی با اشاره به برخورد تحقیرآمیز رییس جمهور امریکا با نوکرانشان گفت: ترامپ در همین هفته‌های اخیر چند بار پادشاه سعودی را تحقیر کرده که چنانچه حمایت ما نبود، دوام نمی‌آوردید.

خرسند به نقش مهم جوانان در سخنان رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: به جوانان باید اهمیت داد و این سیاست باید در سه قوای کشور عملی شود و به جوانان خوش‌فکر و انقلابی اهمیت دهند تا مشکلات به دست جوانان حل شود.

وی با بیان اینکه جامعه اسلامی و شیعی ما در حال اماده شدن برای بزرگداشت اربعین حسینی است افزود: راهپیمایی خودجوش اربعین، عظمت امام حسین(ع) و مکتب اهل بیت(ع) را به دنیا نشان میدهد که باید حفظ شود.

خطیب جمعه کازرون گفت: دست‌هایی در کار است تا عظمت اربعین را بشکند اما همه باید کمک کنند اربعین با شکوه‌تر از هرسال برگزار شود.

خرسند با انتقاد از سیاست ارزی دولت به زائران اربعین اظهارداشت: این گرانی‌ها نباید موجب کمرنگ شدن خدمات و کمک‌ها به این مراسم شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: