به‌روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۶۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
حمیدرضا ترقی:
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: متأسفانه تصویب CFT نشان داد که مجلس در تشخیص مصالح نظام ضعیف است و اشتباه برجام را دوباره تکرار کرده است.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: متأسفانه تصویب CFT نشان داد که مجلس در تشخیص مصالح نظام ضعیف است و اشتباه برجام را دوباره تکرار کرده است.

 

حمیدرضا ترقی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا در رابطه با تصویب لایحه CFT در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: تصویب این لایحه به معنای تصویب آن در شورای نگهبان و سپس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیست، اما نکته مهم این است که خود آقای عراقچی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هیچ تضمینی مبنی بر اینکه تصویب این لایحه بتواند مشکلات اقتصادی و بانکی را رفع کند، ارائه نداد و فقط گفت که می‌خواهیم بهانه را از دست دشمن بگیریم.

 

وی با بیان اینکه FATF هیچ خاصیتی برای اقتصاد کشور ندارد، افزود: FATF نه تنها مشکلات بانکی را حل نمی‌کند بلکه عوارض دیگری را هم در پی دارد و اقتصاد مقاومتی را ناکارآمد می‌کند.

 

عضو حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه به محدود شدن منابع مالی نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌طور قطع زیر بار آن نخواهند رفت و نخواهند گذاشت اطلاعات نظامی و منشأ منابع مالی نیروهای مسلح به دست کشورهای دیگر بیفتد.

 

ترقی در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه تصویب CFT نشان داد که مجلس در تشخیص مصالح ملی و نظام ضعیف است و اشتباه برجام را دوباره تکرار کردند و عواقب آن متوجه مردم خواهد شد.
برچسب ها: حمیدرضا ترقی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: