به‌روز شده در: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
چهل غروب غمبار از وداع دبیر استان خراسان شمالی گذشت و ما همچنان در بهت و حیرت لحظات همراه بودن با او را مرور می‌کنیم - باور این همه صبوری‌مان نبود، چهل بار چشم گشودن و ندیدن عزیزدل مان دبیرحزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی . آری چهل‌ها خواهد گذشت و یاد او با ما خواهد بود.


روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی به مناسبت چهلمین روز درگذشت دبیر فقید حزب موتلفه استان، مرحوم علی احمدنیا بیانیه ای صادر کرد:

چهل غروب غمبار از وداع دبیر استان خراسان شمالی گذشت و ما همچنان در بهت و حیرت لحظات همراه بودن با او را مرور میکنیم - باور این همه صبوریمان نبود، چهل بار چشم گشودن و ندیدن عزیزدل مان دبیرحزب موتلفه اسلامی خراسان شمالی . آری چهلها خواهد گذشت و یاد او با ما خواهد بود.

مرحوم احمدنیا باسوابق درخشانی که از خود برجای گذاشت از قبیل؛ مدیر کل آموزش و پژوهش استانداری استان خراسان شمالی و مشاور استاندار استان خراسان شمالی- نماینده تام الاختیار استاندار در بنیاد نخبگان استان- مشاور بنیاد نخبگان استان - 28 سال سابقه مدیریت آموزشی- 12 سال سابقه عضویت به عنوان نماینده مدیران در شورای آموزش و پرورش شهرستان و استان.

آن مرحوم با داشتن سوابق علمی و فرهنگی و آموزشی یعنی 30 سال کار فرهنگی و آموزشی در آموزش و پرورش و به عنوان یک فعال فرهنگی و مدیریتی و مضاف بر آن مدتی در استانداری به عنوان مسئول آموزش و پژوهش استان فعالیت داشته اند و در زمان مسئولیت استانداری مسئول
راه اندازی و سامان دادن پورتال استانداری و پارک علم و فناوری استان، بنیاد نخبگان استان ، بانک اطلاعات مدیران استان را با کمک همکاران راه اندازی و سامان دهی داده اند .

این مرحوم با داشتن سوابق ایثارگری چندین ماه حضور در جبهه های جنگ و مقابله با
بعثی ها و دارا بودن سابقه 30 ساله بسیج ، زندگی درخشان وی را تشکیل میدهد.

مرحوم احمدنیا که هم دبیر حزب موتلفه اسلامی استان و هم دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان خراسان شمالی بود و با عنایت به اینکه یکی از دوستداران و محبین واقعی اهل بیت عصمت و طهارت بود ، در روز عید
سعید غدیر خم در روز ولایت امیر المومنین(ع) به آرزوی خودش که لقاء الله بود رسید. روحش شاد و یاد و نامش گرامی باد .
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: