به‌روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۶۴۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان قزوین:
حرکت اربعین زمینه ساز تحقق آرمان های الهی انقلاب اسلامی است که مقدمه ظهور حضرت مهدی عج خواهد بود.
محمدحسین شفیعی ها گفت: روابط مردم ایران و عراق بیش از آنکه ناشی از همسایگی باشد مبتنی بر محبت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام شکل گرفته و ریشه در سالیان طول و دراز دارد ولذا آنچه این ارتباط را عمیق و وثیق کرده است اعتقادات و باورهای مذهبی است.

وی که با خبرنگار هفته نامه "شما" گفتگو می کرد افزود: این ارتباط به گونه ای است که مردم هر دو کشور در خود احساس تعلق خاطر به کشور مقابل دارند. و لذا تلاش های مذبوحانه ای که از سوی دشمنان شکل گرفته ، تا این روحیه برادری و وابستگی به یکدیگر را میان دو ملت دچار شکست و خدشه کنند و رگه های این فتنه دشمن را در میان اظهارات برخی عناصر ضعیف النفس و خود باخته و تیترها و گزارش های روزنامه های اصلاح طلب و زنجیره ای که شاهد بودیم بی شک عقیم خواهد بود.

دبیر استان فتنه انگیزی ها در مشهد و در بصره را مورد اشاره قرار داد و یادآور شد: دیدیم همه فتنه هایی را که چه در مشهد و چه در بصره رخ داد و علیرغم تلاش گسترده آنان ، ولی بر مردم تاثیر قابل ذکری نداشت و درماه محرم مشاهده می کنیم که فعالیت های آماده سازی هردو کشور در مرکز و تمامی استان ها برای برگزاری مراسم باشکوه اربعین آغاز شد و این یعنی بافته های بدخواهان همه رشته خواهد شد.

شفیعی ها به حضور باشکوه مردم قزوین در اربعین حسینی اشاره و خاطرنشان کرد: بی تردید مردم شریف قزوین که در این گونه مراسمات همیشه حضوری چشمگیر دارند بازهم مشاهده خواهید کرد که تمام سختی این راه را به تن خواهند خرید و در این همایش بزرگ حسینی خود را در فوج عظیم مردمی سهیم خواهند کرد.لذا کاروان های متعددی در پیش است که برای خدمت رسانی به زائرین امام حسین (ع) خدمات بدهند.

وی ادامه داد: حرکت اربعین زمینه ساز تحقق آرمان های الهی انقلاب اسلامی است که مقدمه ظهور حضرت مهدی عج خواهد بود. دغدغه و نگرانی پایان ناپذیراستکبار و صهیونیزم جهانی ناشی از حماسه خونبار عاشورای حسینی وانقلاب آخرالزمان مهدوی عج است که خواب را ازآنان ربوده است .پس بی جهت نیست که در آستانه اربعینی دیگر شاهد فعال شدن ماشین تخریب آنها هستیم.

دبیر حزب موتلفه قزوین اظهار کرد: ان شاءالله در سال جاری بار دیگر دنیا اتحاد و اتفاق مردم ایران و عراق را به همراه تمامی دوستداران حضرت سیدالشهداء علیه السلام از سراسر دنیا در رزمایش نورانی اربعین به تماشا خواهد نشست .

شفیعی ها خاطرنشان کرد: نکته مهم اینکه این واقعه تبدیل به تقابل آشکار میان جبهه حق و جبهه باطل و لشگریان عقل و لشگریان جهل گردیده است پس با کار رسانه ای گسترده و حرفه ای ، دوستداراناهل بیت علیهم السلام باید جبران تحریم تقریبا مطلق رسانه ای استکبار در انعکاس این رویداد منحصر به فرد را بنمایند و شکست خفت بار دیگری را در کارنامه دشمنان اسلام ثبت کنند که این مهم ان شاءاله در کاروان های استان قزوین اتفاق خواهد افتاد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: