به‌روز شده در: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۴۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
دعوت تنها یک پرسپولیسی (بخوانید علیرضا بیرانوند) به تیم ملی به محلی برای انتقاد ازسرمربی تیم ملی تبدیل شد. این درحالی است که پرسپولیس قهرمان ایران حداقل می توانست دو نماینده دیگردرتیم ملی داشته باشد اما سرمربی تیم ملی ترجیح داد ازاین تیم فقط یک دروازه بان دعوت کند.
مهدی یکتا- دعوت تنها یک پرسپولیسی (بخوانید علیرضا بیرانوند) به تیم ملی به محلی برای انتقاد ازسرمربی تیم ملی تبدیل شد. این درحالی است که پرسپولیس قهرمان ایران حداقل می توانست دو نماینده دیگردرتیم ملی داشته باشد اما سرمربی تیم ملی ترجیح داد ازاین تیم فقط یک دروازه بان دعوت کند.

با این حال دوشنبه شب گذشته کارلوس کی روش به برنامه تلویزیونی نود رفت و درتوجیه انتخابات خود صحبت های عجیبی را مطرح کرد. شاید عجیب ترین حرفی که مرد پرتغالی زد مربوط به دعوت مجدد ازمحمدرضا خانزاده بود.

مدافعی که درسه تورنمنت جام جهانی 2014 برزیل، جام ملت های 2015 آسیا دراسترالیا و جام جهانی 2018 روسیه عضو تیم ملی بوده اما یک دقیقه هم برای تیم ایران بازی نکرده است!

عادل فردوسی پورهم با اشاره به این موضوع کارلوس کی روش را به چالش کشید که با جواب عجیب و غریبی مواجه شد:" محمدرضا خانزاده درتمرینات خیلی خوب کارمی کند و رقیبانش را به تحرک بیشتروا می دارد!"

با شنیدن این جمله اززبان دستیارسابق آلکس فرگوسن و سرمربی رئال مادرید سرمان سوت کشید!

تا جایی که حافظه مان یاری می کند حریف تمرینی درکشتی و ورزش های انفرادی معنی و مفهوم پیدا می کند. اینکه شما نفراصلی خود برای حضوردریک تورنمنت را برگزیده و سپس برای اردوی تیمی ازنفراتی به عنوان حریف تمرینی دعوت به عمل می آورید که بتوانند قهرمانان اصلی را آماده کنند.

همان طورهم که می دانید ورزشکارانی تحت عنوان حریف تمرینی کنارنفرات اصلی کارمی کنند تا طرف مرورفن کند.

اما تاکنون نشنیده بودیم که یک فوتبالیست چون حریف تمرینی خوبی است به اردوی تیم ملی دعوت می شود تا سایرنفرات را آماده کند. البته کارلوس کی روش توجیهات غیرقابل قبولی هم ارائه داد که محمدرضا خانزاده یک مدافع ویژه است که می تواند دردوپست دفاع وسط و راست به میدان برود.

آن شب عادل فردوسی پور از کارلوس کی روش نپرسید که آقای حرفه ای! آیا محمدرضا خانزاده که دوپسته است می تواند چه به عنوان دفاع راست و چه وسط موثرو مفید بازی کند؟

یا اینکه آخرین نمایش خوب خانزاده که همیشه هم پای ثابت اردوهای تیم ملی بوده را به خاطرمی آورید؟

شاید هم مجری مشهوربرنامه نود حواسش نبود که میلان ماچالا سرمربی اهل چک الاهلی قطر پس ازشکست 4 برصفرتیمش مقابل الغرافه (با درخشش مهدی طارمی) چقدرازدست محمدرضا خانزاده حرص و جوش خورده و حتی مدعی شد درخرید این بازیکن دچاراشتباه شده است.

ماچالا و الاهلی قطرهم گول لیست مسافران تیم ملی ایران درجام جهانی 2018 روسیه را خورد که محمدرضا خانزاده را به همراه امید ابراهیمی خرید. البته این دومی حسابی رضایت سرمربی سخت گیراهل چک را جلب کرده اما محمدرضا خانزاده همان ابتدا مصدوم شد و دربازگشت هم به قدری نامطمئن نشان داد که صدای همه را درآورد. شاید هم به قول کی روش سرمربی تیم ملی محمدرضا خانزاده یک حریف تمرینی خوب است که خیلی به درد مسابقه نمی خورد!

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: