به‌روز شده در: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
رهبر فرزانه و فرمانده کل قوا به منظور پاسداری از انقلاب اسلامی و هستی آن ضمن تقویت توان دفاعی و مجهز کردن کشور به توانمندی ها و تجهیزات لازم و کافی با تقسیم کار دقیق و آگاهانه تمام جوانب در دفاع همه جانبه از کشور را در زمین و هوا و دریا و فضای مجازی فراهم ساخته اند.
حسن ملک پور- در آستانه ماه محرم، اهمیت حسینی بودن و توجه داشتن به این آیه شریفه « و اعدو الهم ...» در مذاکرات برجامی و پسا برجام مشخص شد. آخرین استراتژی آمریکایی ها نیز خلع سلاح ما بود که ایران در منطقه نباشد. موشک نداشته باشد هسته ای را هم گرفته بودند.

رشد اسلامگرایی مستلزم تضعیف استکبارگرایی است و جنبش های اخیر و بیداری اسلامی و جنبش وال استریت هر دو بیانگر این حقیقت است.
(سال 90 ) روز به روز جبهه حق با باطل، اسلام و استکبار، به برخورد جدی با یکدیگر نزدیک تر می شوند، انقلاب اسلامی در طول 40 سال عمر خود از آمریکا چیزی جز تقابل و دشمنی ندیده است و این دشمنی در تمامی عرصه ها بوده، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و نظامی در طول دوران جنگ تحمیلی و از نظر ما دفاع مقدس، بطور وسیع و با هزینه های سنگین جهت براندازی تلاش کرده اند. اکنون هم که تمام قد با جنگ اقتصادی به میدان
آمده اند.

اما ولایت که تجربه های متعدد و متنوعی را در مبارزه پشت سر گذاشته با دقت و هوشیاری حرکات دشمن را رصد نموده و همیشه آماده دفاع از تمامیت ارضی و مواضع به حق نظام بوده است.

تهدیدات استکبار جهانی را پس از 8 سال دفاع مقدس به اشکال گوناگون داشتیم چه آنگاه که نوپا بودیم و آنها در اوج قدرت، و چه الان که آنها در ضعف همه جانبه بسر می برند و ما در اوج قدرت نرم و سخت هستیم (بحمد الله)

پس در برابر توطئه ها و تهدیدات مکرر استکبار جهانی و صهیونیسم آمادگی دفاعی در مردم و ارتش و نظام امری طبیعی و ضروری و الزامی است. « و اعدوا لهم ...»

رهبر فرزانه و فرمانده کل قوا به منظور پاسداری از انقلاب اسلامی و هستی آن ضمن تقویت توان دفاعی و مجهز کردن کشور به توانمندی ها و تجهیزات لازم و کافی با تقسیم کار دقیق و آگاهانه تمام جوانب در دفاع همه جانبه از کشور را در زمین و هوا و دریا و فضای مجازی فراهم ساخته اند.

از شرایط فعلی جهان و رفتار استکبار جهانی چنین استنباط می شود که دشمن تصور این را دارد که تحریم های اقتصادی رمق مردم را گرفته و به زودی تسلیم می شوند لذا سعی در رجز خوانی و تهدیدات توخالی نموده است.

ولی به واقع آمریکا در اوج ضعف است به دلایل ذیل:

1- وجود شکاف طبقاتی در آمریکا و قیام 99 درصد علیه 1 درصد سرمایه دار و وجود بیش از 42 میلیون فقیر نمونه ای از آن است.

2- طرح های توسعه طلبانه از آمریکا مرتب با شکست مواجه شده و نشان از سیر نزولی قدرت نسبی آن دارد و این کشور را در ساختار موازنه قدرت در نظام بین المللی ، با بن بست روبرو ساخته است.

3- کاهش سرعت روند صلح در خاورمیانه و پیروزی اسلامگرایان و تهدیدات نامتقارن اسلام گرایی را علیه آمریکا تقویت کرده و اسرائیل را در محاصره قرار داده است.

4- شکست طرح مبارزه با تروریسم و ناکارآمدی ارتش آمریکا در دنیا. نه در مهار القاعده و طالبان کاری کرد و نه کشورهای زیر سلطه خود را توانست محافظت کند. در عراق و سوریه هم که تمام توان خود را گذاشته بود ایران مقتدر طومار آنها را در هم پیچید.

5- بحران مالی و اقتصادی و بدهی 14 تریلیون دلاری، این کشور را به قدرت اقتصادی آسیب پذیر شکننده ای تبدیل کرده است. جنبش وال استریت و ورشکستگی ده ها بانک و بنگاه اقتصادی بزرگ و رشد بیکاری و غیره آنها را به سقوط می کشاند.

آری اینها چشمه هایی از قدرت الهی ولایت فقیه است که استمرار خط عاشورایی است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: