به‌روز شده در: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
logo
کد خبر: ۲۸۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
مردم نجیب و ولایتمدار خوزستان می‌دانند شعائر غدیر بخشی از معارف غدیر است و وقتی در روزهای گذشته همه جا برای غدیر تدارک می‌دیدند و مردم خالصانه تشریک مساعی می‌نمودند تا سهمی در برگزاری جشن های غدیر داشته باشند نشان دهنده ایمان و اخلاص قوی آنان در اطاعت از فرمان الهی است.
سیدموسی بلادیان- هفته گذشته شاهد برگزاری جشن های عید سعید غدیر خم بودیم که از بزرگترین عید آل محمد است. عید امامت و ولایت.

به حمدالله این عید سعید که به فرموده پیامبر بزرگوار اسلام عید الله اکبر است در کل سرزمین ایران اسلامی و به ویژه خوزستان عزیز برگزار شد.

مردم نجیب و ولایتمدار خوزستان میدانند شعائر غدیر بخشی از معارف غدیر است و وقتی در روزهای گذشته همه جا برای غدیر تدارک میدیدند و مردم خالصانه تشریک مساعی مینمودند تا سهمی در برگزاری جشن های غدیر داشته باشند نشان دهنده ایمان و اخلاص قوی آنان در اطاعت از فرمان الهی است.

بحمدلله به مناسبت این عید بزرگ الهی در همه جای کشور توسط مردم حق مدار جشنهای باشکوهی ترتیب داده شد. به بچه ها عیدی داده و لباس نو پوشیدند اطعام را تحت عنوان ضیافت علوی در مناطق مختلف ترتیب دادند به گونه ای که بیش از ۲۰۰ هزار نفر پذیرایی شدند. در شهر اهواز به همت بازاریان شریف هزار بسته مواد غذایی در مناطق محروم و روستایی به وسیله روحانیون توزیع شد و کمیته امداد امام خمینی نیز برای ۴۰۰ زوج که قصد ازدواج دارند جهیزیه منظور نمود و اقدامات خیر دیگری نیز محقق شد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: