به‌روز شده در: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۳۴۹
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
احمد کریمی اصفهانی:
عضو هیات نظارت حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به هفته دولت گفت: متأسفانه در کشور با بحران مدیریتی مواجه هستیم نه بحران اقتصادی. دولت در کنار تمامی افتتاح پروژه‌ها که باید انجام شود، حتماً به وضعیت معیشت مردم هم رسیدگی کند.
احمد کریمی اصفهانی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا گفت: برای دولت، هر روز روز دولت و هر هفته، هفته دولت باید باشد و در این هفته نباید فقط به کلنگ زنی و افتتاح پروژه اکتفا کنیم.

وی ضمن عرض تبریک و خسته نباشید به همه دولتمردان و مسئولان اجرایی دولت، از برخی وعده‌های دولت که اجرایی نشده انتقاد کرد و گفت: رئیس‌جمهور و دولت، مجری مصوبه‌های قوه مقننه است و باید بر مبنایی که قانون برای او به‌عنوان خط‌مشی تعیین کرده حرکت کند که متأسفانه دولت در برخی موارد این را رعایت نمی‌کند.

کریمی اصفهانی تصریح کرد: امسال به خاطر سوءمدیریت و ضعف‌های دولت، در شرایط بد و نابسامان اقتصادی قرار گرفتیم. مردم در هفته دولت به دنبال افتتاح پروژه‌ها نیستند بلکه به‌قول‌معروف سفره آن‌ها برایشان مهم است که حداقل‌ها در سفره مردم رعایت نشده است و هر روز خالی‌تر می‌شود. در کشور با بحران مدیریتی مواجه هستیم نه بحران اقتصادی. طی چند ماه اخیر ارزش پول ملی کشور به یک‌سوم تقلیل یافته است. در شرایط کنونی اکثریت جامعه به افتتاح پروژه نگاه نمی‌کنند بلکه بررسی می‌کنند که توان و کشش آن‌ها در بحث مسائل اقتصادی چقدر است و به سفره خود نگاه می‌کنند که چقدر به دلیل گرانی خالی‌تر شده است.

وی با تأکید بر اینکه تیم اقتصادی دولت کاملاً فشل است گفت: دولت در کنار تمامی افتتاح پروژه‌ها که باید انجام شود، حتماً به وضعیت معیشت مردم هم رسیدگی کند.

دبیر کل جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار با اشاره به دوران کوتاه ریاست‌جمهوری شهیدان رجایی و باهنر گفت: تعداد روزهایی که این بزرگواران سِمَت داشتند مهم نیست بلکه تفکر رجایی و باهنر مهم بود. تفکر این شهیدان بر این بود که هر مطلبی را که مطرح می‌کردند دقیقاً به آن عمل می‌کردند که متأسفانه برخی دولت‌های قبلی و فعلی، فاصله حرف تا عملشان زیاد بوده و هست و به هر میزان که فاصله حرف تا عمل مسئولان بیشتر باشد باعث فاصله دولت از مردم و بی‌اعتمادی مردم به وعده‌های همه مسئولان می‌شود.

کریمی اصفهانی بیان کرد: رجایی و باهنر این فاصله بین دولتمردان و مردم را از بین بردند و به هر چیزی که می‌گفتند و وعده می‌دادند عمل کردند که متأسفانه گروهک تروریستی منافقین فرصت بیشتری به این عزیزان برای خدمت بیشتر نداد. امیرکبیر هم در 38 ماه صدارت خود با کارها و تفکراتش ماندگار شد نه با هیاهو و وعده.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: