به‌روز شده در: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
لاله افتخاری:
اصلاح طلبان در تلاشند تا روحانی، نوبخت و واعظی را عامل مشکلات معرفی کرده و خود را از پاسخگویی به مردم تبرئه کنند، در حالی که بیشترین بهره را از دولت کسب کرده اند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصلاح طلبان پس از بهره‌گیری از رئیس جمهور اکنون پروسه عبور از روحانی را دنبال می‌کنند.

اصلاح طلبان علاوه بر نوبخت به حذف و عبور از روحانی هم می‌اندیشند/حامیان انتخاباتی رئیس جمهور تبعات ناکارآمدی دولت را نمی‌پذیرندلاله افتخاری عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به انتقاد برخی شخصیت‌های اصلاح‌طلب مبنی بر ضعف عملکرد نوبخت در عرصه مدیریتی و تاکید بر حذف وی از دولت، اظهار کرد: اصلاح طلبان علاوه بر نوبخت به حذف و عبور از روحانی هم می‌اندیشند.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری ادامه داد: اصلاح طلبان پس از بهره‌گیری از رئیس جمهور اکنون پروسه عبور از روحانی را دنبال می کنند، همچنین تبعات ناکارآمدی های دولت را نمی پذیرند در حالی که بسیاری از وزرا کابینه اصلاح طلب هستند.

افتخاری گفت: اصلاح طلبان در تلاشند تا روحانی، نوبخت و واعظی را عامل مشکلات معرفی کرده و خود را از پاسخگویی به مردم تبرئه کنند، در حالی که بیشترین بهره را از دولت کسب کرده اند.

وی افزود: اصلاح طلبان پای عهد و پیمان خود با روحانی نیستند، آنها اگر منفعتی از روحانی کسب می کنند پاسخگوی مشکلات و معضلات باشند.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره عملکرد روحانی اظهار کرد: روحانی با شعار اعتدال روی کار آمد اما معتقدم اعتدال در عملکرد او ذبح شد، زیرا یکی از مصادیق اعتدال توجه به تخصص، تعهد، کارآمدی و برنامه های گره‌گشا وزرای پیشن است، که روحانی اهمیتی به این موضوع نداد.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: