به‌روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
حجت‌الاسلام محمد خرسند:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه امروز مردم ما به ریال حقوق میگیرند اما به دلار خرج میکنند گفت: هرکس برای خود قیمت میگذارد و میگویند دلار افزایش پیدا کرده اما سازمانهای نظارتی باید برخورد جدیتری داشته باشند و اجازه ندهند عدهای که میخواهند یک شبه میلیاردر شوند، خون مردم را در شیشه سران کنند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: سازمانهای نظارتی باید با برخورد جدیتر اجازه ندهند عدهای یک شبه میلیاردر شده و خون مردم را در شیشه کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس ، حجتالاسلام محمد خرسند با اشاره به اول ذیالحجه روز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) اظهارداشت: باید تلاش کنیم آمار ازدواج ساده در جامعه ما بیشتر شود.

وی با اشاره به افزایش سن ازدواج و تعداد طلاق در جامعه گفت: این نشان از فاصله گرفتن از الگوهای مذهبی و ملی است.

امام جمعه کازرون با بیان اینکه زندگی با مهریه کم و حذف تشریفات باید صورت بگیرد افزود: خیرین هم برای امر ازدواج و رفع موانع اشتغال و مسکن ورود کرده و با احداث مجتمعهای مسکونی آن را برای چند سال کی در اختیار جوانان تازه ازدواج کرده قرار دهند.

وی با بیان اینکه دولت، مجلس و بانکها برای امر ازدواج، تسهیلات بیشتری بدهند تاکید کرد: یک زوج جوان نباید برای چند میلیون وام چندسال در نوبت باشند.

امام جمعه کازرون با اشاره به اینکه شرایط فعلی کشور شرایط سخت و حساسی است و نظام اسلامی ما در یک گردنه بسیار حساس و در عین حال خطرناک به سر میبرد، تصریح کرد: امروز دنیای کفر با تمام قدرت در مقابل نظام اسلامی قرار گرفته است. خرسند ادامه داد: دشمن یک جنگ همه جانبه فرهنگی، سیاسی و اقتصادی را شروع کرده و وضعیت امروز ما مانند دوران جنگ احزاب در سال پنجم هجری است که دشمن با تمام ظرفیت از طوایف مختلف به میدان آمده است. وی رمز موفقیت را استقامت و اطاعت از رهبری دانست و تصریح کرد: همه باید منیتها را کنار گذاشته و حول اطاعت از رهبری، مراقب توطئههای دشمن باشند. امام جمعه کازرون با تاکید بر اینکه مسوولان باید به وظیفهشان به خوبی عمل کنند افزود: وزرای ما باید رختخوابهایشان را در اتاق کارشان بیندازند و استراحت را کنار گذاشته و با فساد مبارزه قاطعانه کنند. خرسند با بیان اینکه امروز مردم ما به ریال حقوق میگیرند اما به دلار خرج میکنند تاکید کرد: هرکس برای خود قیمت میگذارد و میگویند دلار افزایش پیدا کرده اما سازمانهای نظارتی باید برخورد جدیتری داشته باشند و اجازه ندهند عدهای که میخواهند یک شبه میلیاردر شوند، خون مردم را در شیشه سران کنند. امام جمعه کازرون از همه مسئولان و قوا خواست تا از اقدامات خود گزارش دهند و اظهارداشت: مردمی که حامی دولت و مجلس بودند قطعا اگر ببینید که مسوولانشان خدمت میکنند حمایتشان را ادامه میدهند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: