به‌روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
حمیدرضا ترقی:
ترقی پیشنهاد دونالد ترامپ برای مذاکره با رئیس جمهوری اسلامی ایران را نوعی تبلیغ انتخاباتی دانست و تاکید کرد: ترامپ برای انتخابات آتی کنگره این کشور به مذاکره با ایران نیاز دارد حتی اگر هیچ نتیجه‌ای در این مذاکره عایدش نشود. کشاندن ایران به پای میز مذاکره برای تبلیغات انتخاباتی، بهترین موفقیت و پیروزی برای ترامپ است تا با این کار بتواند طرفداران بیشتری از خود را وارد کنگره کند و از قدرت بیشتری در کنگره برخوردار شود.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه مذاکره با آمریکا از بین بردن دستاوردهای انقلاب است گفت: ملت ایران دیگر اجازه نمیدهد عزت، کرامت و اقتدارش در مذاکره مجدد با آمریکا پایمال شود.

حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری آنا درباره آمادگی آمریکا برای مذاکره با ایران گفت: مذاکره با آمریکا از بین بردن دستاوردهای انقلاب است.

وی افزود: با توجه به بدعهدی‌های مکرر آمریکا و رفتارهایی که با جمهوری اسلامی دارد و تحریم‌هایی که علیه ایران وضع کرده، مذاکره معنایی ندارد و کارساز هم نیست، چرا که مقامات کاخ سفید به دنبال تحمیل دیدگاه‌های خود هستند نه رضایت طرف مقابل.

وی پیشنهاد دونالد ترامپ برای مذاکره با رئیس جمهوری اسلامی ایران را نوعی تبلیغ انتخاباتی دانست و تاکید کرد: ترامپ برای انتخابات آتی کنگره این کشور به مذاکره با ایران نیاز دارد حتی اگر هیچ نتیجه‌ای در این مذاکره عایدش نشود. کشاندن ایران به پای میز مذاکره برای تبلیغات انتخاباتی، بهترین موفقیت و پیروزی برای ترامپ است تا با این کار بتواند طرفداران بیشتری از خود را وارد کنگره کند و از قدرت بیشتری در کنگره برخوردار شود.

دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی مذاکره با کسی که چماق به دست دارد را احمقانه خواند و گفت:‌ مذاکره با آمریکایی که با وضع تحریم‌ها به دنبال فشار اقتصادی به ایران است و از دشمنان انقلاب اسلامی جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی حمایت‌های مالی می‌کند، قطعا نتیجه‌ای در پی نخواهد داشت. قبلا هم آمریکایی‌ها را آزمایش کردیم و دیدیم که به هیچ‌کدام از تعهدهای خود پایبند نبودند و ملت ایران دیگر به مسئولین اجازه نخواهند داد که عزت، کرامت و اقتدارشان در مذاکره مجدد با آمریکا پایمال شود.

برچسب ها: حمیدرضا ترقی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: