به‌روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۱۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
بیرانوند خطاب به رهبر معظم انقلاب:
توصیف خوشحالی‌ام در واژه‌ها نمی‌گنجد. تمجید حضرتعالی مطمئنا قوت قلب برای ما در مسابقه‌های آتی خواهد بود. بدون شک به همراه دیگر اعضای تیم ملی در آوردگاه‌های بین‌المللی با تمام توان و با جان و دل برای سربلندی ایران عزیزمان و خرسندی مردم تلاش خواهیم کرد”.

دروازهبان شماره یک تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس با انتشار پیامی نسبت به ابراز لطف رهبر معظم انقلاب اسلامی واکنش نشان داد.

علیرضا بیرانوند که با درخشش در جام جهانی 2018 روسیه باعث شد رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی از او به عنوان الگو در میان اعضا هیات دولت یاد کند، با انتشار پیامی از حسن توجه رهبر معظم انقلاب تشکر کرد.

در متن پیام بیرانوند آمده است:

"رهبر عزیزم!

توصیف خوشحالیام در واژهها نمیگنجد. تمجید حضرتعالی مطمئنا قوت قلب برای ما در مسابقههای آتی خواهد بود. بدون شک به همراه دیگر اعضای تیم ملی در آوردگاههای بینالمللی با تمام توان و با جان و دل برای سربلندی ایران عزیزمان و خرسندی مردم تلاش خواهیم کرد”.

گفتنی است، چندی پیش رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت با بیان اینکه «بایستی تصویر دولت در چشم مردم، تصویر یک گروه توانا و کارآمدی باشد که دارند تلاش می کنند» مثالی از عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان می آورند: «شما ملاحظه کردید ما در بازی فوتبال امسال در مقابل اسپانیا گل خوردیم اما همه، تیم ما را تأیید کردند... گفتم: «کارتان عالی بود».مردم هم آمدند در خیابانها در حالیکه گل خورده بودیم. چرا؟ چون خوب بازی کردند، چون همه دیدند که اینها در میدان تلاش کردند، عرق ریختند، ابتکار به خرج دادند، شجاعت به خرج دادند.

دروازهبان با هوشمندی و فداکاری و سرعت عمل، یک کاری کرد که کارستان بود.»

ایشان در ادامه به تشریح این مثال برای عملکرد دولت پرداختند و فرمودند: «این را مردم وقتی ببینند از شما، برایتان شعار می دهند؛ به نفعتان شعار می دهند؛ این باید احساس بشود. ممکن است یک جا آدم نتواند مشکل را هم حل کند؛ [امّا] همین قدر که بدانند وارد میدان هستید و دارید تلاش می کنید و روز و شب نمیشناسید، این به مردم این پیام اقتدار را می دهد. باید احساس بکنند دارد کار می شود.»

برچسب ها: بیرانوند
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: