به‌روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
درسی دیگر از شفر؛
جعلی خواندن این مراسم از سوی مسلمان، در حالی رسانه ای میشود که او در تمام مراسم کنار مردی نشسته بود که در پایان برنامه، برج میلاد را با دو جایزه ترک کرد. آیا جوایزی که بیرانوند – یکی برای خودش و یکی به امانت برای وحید امیری – با خود به خانه برد هم، جزو همان جوایز و عناوینی هستند که از نگاه محسن مسلمان رابطه ای و جعلی بوده اند؟ یعنی او حتی برای جوایزی که نصیب دوستان و هم تیمی هایش شده اند هم ارزش و احترام قائل نیست یا از دید او تنها جایزه برترین پاسور به شکل رابطه ای و مشکوک اعطا شده و او به حقش نرسیده؟
شاهین تهرانی- محسن مسلمان بعد از اینکه از نگاه داوران مراسم انتخاب برترین های فوتبال ایران، بهترین پاسور لیگ هفدهم شناخته نشد، قاعده بازی را برهم زد و با لحنی طلبکارانه در صفحه شخصی خودش از کسانی که اجازه نداده اند او به حقش برسد، انتقاد کرد و با استفاده از واژه برترین های جعلی و رابطه ای این مراسم را به طور کلی سوال برد. کاری که مسلمان کرد، در واقع نمونه ای دیگر از رفتار همیشگی اوست. کسی که عادت دارد وقتی می بیند بازی به نفع او پیش نمی رود، قاعده بازی را برهم زده و جرزنی کند.

مسلمان یکی از کاندیداهای رسیدن به عنوان برترین پاسور لیگ هفدهم بود و به همین دلیل در سالن مراسم حاضر شده و لباس مخصوص را هم بر تن کرده بود. کسی که به مراسم می آید، لباس مخصوص را برتن می کند و روی صندلی انتظار می نشیند، لابد با قواعد بازی آشنا شده و آنها را قبول کرده است. او با حضورش در این مراسم در واقع به آن رسمیت داده است و در چنین شرایطی اگر نتیجه کار به سودش تمام نشد، حق ندارد اصل کار را زیر سوال ببرد. اگر مردانی که امروز از سوی او به لابی بازی و جعل حقیقت متهم شده اند او را به عنوان موثرترین هافبک لیگ انتخاب می کردند، امروز شاهد اعتراض او نبودیم و این یعنی یا من یا هیچ کس!

جعلی خواندن این مراسم از سوی مسلمان، در حالی رسانه ای میشود که او در تمام مراسم کنار مردی نشسته بود که در پایان برنامه، برج میلاد را با دو جایزه ترک کرد. آیا جوایزی که بیرانوند یکی برای خودش و یکی به امانت برای وحید امیری با خود به خانه برد هم، جزو همان جوایز و عناوینی هستند که از نگاه محسن مسلمان رابطه ای و جعلی بوده اند؟ یعنی او حتی برای جوایزی که نصیب دوستان و هم تیمی هایش شده اند هم ارزش و احترام قائل نیست یا از دید او تنها جایزه برترین پاسور به شکل رابطه ای و مشکوک اعطا شده و او به حقش نرسیده؟

اجازه بدهید رفتار مسلمان را با یک مرد حرفه ای و قدیمی در فوتبال جهان مقایسه کنیم. کسی که سالها در سطح بالای فوتبال جهان حضور داشته و تجارب زیادی اندوخته است. وینفرد شفر هم مثل محسن مسلمان در انتظار کسب حداقل یکی از جوایز تقسیم شده بود اما وقتی می بیند که جوایز مختلف به دیگران رسیده و مردان تیمش هم در کسب آنها زیاد موفق نبوده اند، قهر نمی کند و جر نمیزند بلکه رقیب را در آغوش می کشد و علی رغم سن و سال بالایش برای گرم تر شدن مراسم سه بار روی سن می رود و جوایز را به دیگران اهدا می کند. به نظر شما شفر حرفه ای تر است یا مسلمان؟ اینکه مسلمان به عنوان یک کاندید رای نیاورده، به انتخاباتی که انجام شده اعتراض داشته باشد، اتفاق عجیبی نیست. او میتواند معترض باشد و حتی قضاوت داوران مراسم را نقد کند اما جعلی و رابطه ای خواندن جوایزی که برندگان شان یکسال تمام برای دریافتش زحمت کشیده بودند، از آن اتفاقات زشتی است که ای کاش روزی برسد که دیگر شاهدشان نباشیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: