به‌روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۱۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
احمد علی مقدم با اشاره به تأخیر وزارت کشور در معرفی استاندار جدید:
اگر این موضوع صحت داشته باشد باید گفت، سیاسیون اصلاحطلب و اعتدالیون دلسوز مردم استان نیستند و منافع جناحی خود را به منافع استان ترجیح میدهند از طرف دیگر اگر وزارت کشور و دولت بهفکر استان و مردم این خطه بودند بلافاصله فرد جایگزین را به هیئت دولت معرفی میکردند که امور استان دستخوش رکود نشود.
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمان با اشاره به تأخیر وزارت کشور در معرفی استاندار جدید استان خواستار توجه جدی به حساسیتهای ویژه این استان شد و گفت: برای توسعه استان بهتر است بدون تعصبات جناحی و سهمخواهیها فردی بومی و متعهد را بهعنوان استاندار کرمان معرفی کنند.

احمدعلی مقدم در گفتگو با خبرنگار فارس در کرمان با اشاره به تأخیر وزارت کشور در معرفی استاندار جدید استان خواستار توجه جدی این وزارتخانه به حساسیتهای ویژه این استان شد و اظهار داشت: استان کرمان بهلحاظ وسعت و پراکندگی بزرگترین استان کشور است و با توجه به منابع زیادی که از نظر معادن، کشاورزی و صنعت دارد از اهمیت ویژهای برخوردار است.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمان با اظهار تأسف از اینکه کمتر به این استان توجه میشود، ادامه داد: نمونه آن همین بس که مدتی است استان از نظر استاندار و معاون سیاسی و امنیتی بهصورت سرپرست اداره میشود و این تعلل وزارت کشور قابل توجیه نیست.

مقدم اشکال اساسی را در مدیریت وزارت کشور دانست و خاطرنشان کرد: سؤالم این است که چرا قبل از اینکه فرد جایگزینی را برای سکانداری امور اجرائی استان تعیین نکردند اصرار بر تغییر رزمحسینی استاندار سابق داشتند که وی مجبور به استعفا شود آیا بهتر نبود که قبلاً در مورد جایگزین وی به توافق میرسیدند سپس دست به تغییر میزدند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، استان کرمان را دارای نیروی کارآمد زیادی دانست و تصریح کرد: بهحمدالله در استان کرمان قحطالرجال نیامده که تعیین فرد واجد شرایط برای وزیر کشور سخت شود چنانچه شنیده میشود سهمخواهی اصلاحطلبان و اعتدالیون موجب تأخیر در معرفی استاندار شده است.

این فعال سیاسی عنوان داشت: اگر این موضوع صحت داشته باشد باید گفت، سیاسیون اصلاحطلب و اعتدالیون دلسوز مردم استان نیستند و منافع جناحی خود را به منافع استان ترجیح میدهند از طرف دیگر اگر وزارت کشور و دولت بهفکر استان و مردم این خطه بودند بلافاصله فرد جایگزین را به هیئت دولت معرفی میکردند که امور استان دستخوش رکود نشود.

مقدم با بیان انتظار خود از نمایندگان استان کرمان مطرح کرد: ما از نمایندگان گله داریم و این انتظار بهحق و بهجایی است که صرفاً به تذکر اکتفا نکنند بلکه بهصورت جدی، بدون اغماض و مماشات پیگیر تعیین هرچه سریعتر استاندار کرمان شوند که البته اگر اینطور عمل میکردند تا کنون مشکل مقام اجرایی استان حل شده بود.

وی ادامه داد: برای پیشرفت و توسعه استان و رفع معضلات و مشکلات عدیده استان بهتر است بدون تعصبات جناحی و سهمخواهیها فردی را بهعنوان استاندار کرمان معرفی کنند که بومی، متعهد، کارآمد و دارای روحیه انقلابی باشد زیرا مسائل استان جای کار زیاد و شبانهروزی دارد.

این فعال سیاسی گفت: زمام استانداری استان کرمان نیرویی انقلابی و جهادی را میطلبد تا با گماردن مدیران متعهد و انقلابی بتواند بر مسائل و مشکلات استان فائق آید و به مردم نجیب و فهیم کرمان خدمت کند.

برچسب ها: احمد علی مقدم
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: