به‌روز شده در: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۸۰۴۵
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
لاله افتخاری:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: حضور مسئولان در میان مردم باعث دلگرمی آنان است و حاکمیت از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم قرار خواهد گرفت.
لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، درباره لزوم گفت‌وگوی رودرروی مسئولان با مردم و بیان شرایط کشور، با بیان اینکه حضرت امیرمومنان علی‌(ع) همواره در سخنان خود به مالک اشتر تاکید می‌کنند که روی از مردم پنهان نکن و در میان آنها باش، اظهار کرد: حضور مسئولان در میان مردم هم باعث دلگرمی جامعه خواهد بود و از سوی دیگر حاکمیت از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم قرار خواهد گرفت.

وی افزود: وقتی حاکمان خود را از مردم دانستند و در میان آنان حاضر شدند و با آنان سخن گفتند، مردم نیز حاکمان را پذیرفته و خود را زیر مجموعه حکومت تعریف می‌کنند؛ بنابراین در سختی‌ها و خوشی‌ها در کنار حاکمیت خواهند بود و اگر مشکلی باشد به راحتی تحمل می‌کنند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه حضور در جمع مردم نیروی حاکمان را چند برابر کرده و به آنان برای مقابله با تهاجم خارجی پشتوانه خواهد داد، تصریح کرد: وقتی مسئولان با مردم نزدیک و همدل باشند، دیگر نیازی نیست قوای خود را دائما صرف پاسخگویی به مردم کنند و می‌توانند توانشان را برای مواجهه با دشمنان به کار گیرند و همه در کنار یکدیگر از بحران‌های داخلی و خارجی عبور کنند.

افتخاری بااشاره به مسائل مطرح شده درباره تغییرات در دولت خاطرنشان کرد: نمی‌گوییم باید تغییر در دولت صورت بگیرد، بلکه معتقدیم رئیس‌جمهور با تشخیص شرایط روز کشور بخش‌هایی از بدنه خود را بازنگری کرده و اگر نیاز به ترمیم یا بازسازی دارد، این موارد را اجرا کند.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: