به‌روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
داورزنی مدیرسایه والیبال
رییس سابق فدراسیون والیبال که ضمن تصدی پست معاونت در وزارت ورزش و جوانان به نظر می رسد همچنان تصمیم گیرنده اصلی این فدراسیون نیز هست در حالی نسبت به تغییر تیم اعزامی کشورمان به جاکارتا حکم صادر کرد که تیم ملی والیبال ایران به تازگی یک رویداد مهم را پشت سر گذاشته است.

خسروکفیلی- سلطه محمدرضا داورزنی رئیس سابق فدراسیون والیبال و معاون فعلیورزش

حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش وجوانان بر این فدراسیون همچنان ادامه دارد.

با گذشت بیش از شش ماه از انتخاب احمد ضیایی به عنوان رییس فدراسیون والیبال که با مخالفت هایی از سوی منتقدان همراه بود ،به نظر می رسد ، تصمیمات حاد در این فدراسیون توسط رییس سابق اتخاذ می شود.

دلیل این ادعا اعلام اعزام تیم ملی والیبال ایران به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در یک نشست مطبوعاتی توسط داورزنی بود و این در حالی بود که ضیایی قصد داشت تیم ملی والیبال ب کشورمان را به این رویداد مهم اعزام کند، به یک باره و در یک تصمیم ناگهانی تیم ملی بزرگ سالان به جای تیم ب راهی بازی های آسیایی می شود.

این اعلام در حالی توسط داورزنی صورت می گیرد که عرف بر این است که رییس ، نایب رییس و یادبیر فدراسیون والیبال این خبر را رسانه ای کند.

ضیایی در این راستا و پس از کش و
قوس های فراوان بر سر آمدن و یا نیامدن خوان سیچلو ماه گذشته حکم سرمربیگری تیم ملی ب را برای جهانگیر سیدعباسی یکی از مربیان همشهری اش صادر کرد .

سیدعباسی نیز پس از انتخاب دستیاران خود نسبت به تشکیل اردوی آمادگی این تیم برای شرکت در بازی های جاکارتا اقدام کرد و شماری از بازیکنان کشورمان را به اردو فراخواند و این اردو در همان روزهای نخستین میهمانان ویزه ای نیز داشت ، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک به همراه نصرا... سجادی با حضور در این اردو ضمن گفتگو با برخی از حاضران در اردو و کادر فنیدر سخنانی حمایت همه جانبه خود را از اعزام این تیم به این رویداد مهم اعلام کردند.

با گذشت تنها چند روز از این بازدید به یک باره داورزنی در تصمیمی که عکس العملی از سوی رییس فدراسیون والیبال در برنداشت از اعزام تیم ملی والیبال ایران به بازی های آسیایی جاکارتا سخن گفت که این سخن تعطیلی اردوی تیم ملی ب را در برداشت.

رییس سابق فدراسیون والیبال که ضمن تصدی پست معاونت در وزارت ورزش و جوانان به نظر می رسد همچنان تصمیم گیرنده اصلی این فدراسیون نیز هست در حالی نسبت به تغییر تیم اعزامی کشورمان به جاکارتا حکم صادر کرد که تیم ملی والیبال ایران به تازگی یک رویداد مهم را پشت سر گذاشته است.

ملی پوشان والیبال ایران که پس از پشت سر گذاشتن حضور در رقابت های والیبال جام ملل رقابتی که نزدیک به یک ماه به طول انجامید و مصدومانی رانیز بر جای گذاشت، قرار بود مدتی را به استراحت بپردازند تا خود را برای شرکت در رقابت های جهانی والیبال آماده کنند، به دستور معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان تمکین کرده و می بایستخود را برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا که مردادماه سال جاری برگزار می شود ، آمادهکنند.

این تمکین در حالی صورت می گیرد که برخی از ملی پوشان والیبال ایران که دچار مصدومیت شده اند نیاز به مداوا و دیگر بازیکنان این تیم برای ریکاوری به زمان بیشتری نیاز داشتند.

به هر حال با تایید تصمیم داورزنی به اعزام تیم ملی به جاکارتا که با هیچگونه عکس العملی از سوی ضیایی اجرایی شد، ایگور کولاکوویچ نسبت به دعوت از ۱۸ بازیکن به اردوی تیم ملی اقدام کردتا این تیم هر چه زودتر خود را برای شرکت در این
بازی های مهم آماده کند و سپس برای شرکت در
رقابت های جهانی مهیا شود.

لیست بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:

پاسورها: سعید معروف، فرهاد سالافزون، محمدطاهر وادی و جواد کریمی

مدافعان وسط: سید محمد موسوی، سامان فائزی، علی شفیعی و مسعود غلامی

دریافت کنندگان: امیرحسین توخته، فرهاد قائمی، میلاد عبادیپور، مرتضی شریفی و محمدجواد معنوینژاد

قطر پاسورها: صابر کاظمی، امیر غفور، پوریا یلی

لیبروها: محمدرضا حضرتپور و مهدی مرندی

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: