به‌روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۹۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان مرکزی:
برنامه وهدف اصلی دشمن امروز بر تزریق روحیه نا امیدی و یاس در جامعه متمرکز شده و ما باید فتنه جدید را که نا امیدکردن مردم از کارآمدی نظام است، را به خوبی بشناسیم و از هراقدامی که در داخل به القاء ناامیدی در میان مردم منجر میشود بپرهیزیم.
نادر مقدسی دبیر حزب موتلفه اسلامی استان مرکزی با اشاره به نامه برخی از عناصر ورشکسته سیاسی و افراطی درخصوص مذاکره با آمریکا گفت: وقتی بدعهدی آمریکا به تایید همه کشورهای دنیا رسیده و رئیس جمهور این کشور با نقض بسیاری از پیمانهای جهانی از موضع کبر و غرور با دنیا سخن میگوید و حتی بارفتارهای دیوانه وار خود متحدان آمریکا را نیز نسبت به این کشور دچار تردیدهای فراوانی کرده این سوال مطرح می شود که چرا برخی عناصر ورشکسته سیاسی حرف از مذاکره با ترامپ میزنند و همصدا با ضدانقلاب و دشمنان مردم و نظام، مجری برنامه های آنان در داخل کشور شده اند .

مقدسی ضمن محکوم کردن این رفتار نسنجیده واحمقانه این عناصر گفت: این ها باید از مردم ایران عذرخواهی کنند و البته باید بررسی شود که چرا این افراد این گونه هماهنگ با ضدانقلاب در داخل سخن می گویند.

وی در ادامه با اشاره به شرایط نابسامان اقتصادی کشور و افزایش لجام گسیخته قیمتها به خصوص کالاهایی چون سکه، ارز و مسکن، گفت: متاسفانه دولت درمدیریت این وضعیت ناکارآمدی خود را به نمایش گذاشت واز کنار توصیه رهبر معظم انقلاب به سادگی گذشت درحالی که رهبر معظم انقلاب چندی پیش فرمودند در وزارت خزانهداری آمریکا اتاق جنگ علیه ایران تشکیل شده اما مسئولان مربوطه درکشور متناسب با تهدیدات دشمن عمل نکردند و اجازه دادند که اقتصاد کشور دچار آسیب جدی شود و مردم در این بین بیشترین آسیب را دیدند.

وی تاکیدکرد: هدف دشمن این است که با افزایش فشارها و تحریمها درحوزه معیشت و اقتصاد بر مردم و نظام جمهوری اسلامی فشار مضاعف وارد کند و مسئولان باید این موضوع را درک کرده و برای همه سناریوهای دشمن برنامه داشته باشند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان مرکزی افزود: هزینه این آشفتگی و نابسامانی ازجیب مردم پرداخته می شود و هر روز قدرت خرید مردم کاهش می یابد و دولت و مسئولین موظف هستند جلوی این هرج ومرج در وضعیت قیمتها و بازار را بگیرند و به سودجویان اجازه جولان و انجام هرکاری که میخواهند را ندهند واین گونه القا نکنندکه اقتصاد کشور دچار ولنگاری شدن است.

نادر مقدسی با تاکید براینکه رمز عبور از مشکلات وتنگناهای بوجود آمده در درجه اول هماهنگی، همراهی وانسجام بیشتر مسئولان در جهت رفع مشکلات مردم است افزود: برنامه وهدف اصلی دشمن امروز بر تزریق روحیه نا امیدی و یاس در جامعه متمرکز شده و ما باید فتنه جدید را که نا امیدکردن مردم از کارآمدی نظام است، را به خوبی بشناسیم و از هراقدامی که در داخل به القاء ناامیدی در میان مردم منجر میشود بپرهیزیم.

وی افزود: البته همه ما می دانیم که در مدیریت کشور مشکلات وکاستیهایی وجود دارد، اما این ضعفها به معنای ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی نیست و ما می توانیم از این گردنه سخت نیز عبورکنیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: