به‌روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی در دیدار اعضای حزب موتلفه اسلامی:
ملت ما آگاه به زمان و دشمن شناس هستند و با اخلاگران نظم و امنیت با اقتدار مقابله میکنند اما بی توجهی مسئولان را نیز به مشکلاتشان برنمی تابند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت : مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند، برای دفاع از آرمان های آن صحنه را در مشکلات اقتصادی و معیشتی، برای موج سواری دشمنان ناامن خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در دیدار اعضای حزب موتلفه اسلامی به مناسبت سالگرد شهدای این حزب با بیان اینکه مردم از مشکلات اقتصادی و معیشتی گلایه دارند، گفت : نا آرامی های اخیر در بازار تهران هیچ ارتباطی به اصناف و بازاریان ندارد و معدود کسانی که خواسته های به حق مردم را به آشوب های خیابانی تبدیل می کنند از بیرون دستور میگیرند.

امام جمعه تبریز افزود : نقش بی بدیل اصناف در برهه های مختلف تاریخی نظام اسلامی از روزهای سخت انقلاب گرفته تا جانفشانی در دوران دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست و با این عزت و اقتدار در برابر دشمنان تسلیم نخواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه دولت مردان باید کنترل بازار نابسامان سکه و ارز را به دست بگیرند، گفت : همراهی مردم با دولت برای آرامش بازار امری ضروری است، تا تلاش دشمنان برای موج سواری در این شرایط ناکام بماند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: مردم، اصناف و بازاریان تبریز در این جنگ اقتصادی که دشمنان بعد از برجام آن را کلید زده اند، نه مغازه هایشان را تعطیل می کنند و نه بهانه دست بدخواهان می دهند، بلکه با غیرت همیشگی شان نبض بازار را به دست می گیرند.

وی با بیان اینکه مردم علاقمند به نظام و انقلاب خود هستند، خاطرنشان کرد : ملت ما آگاه به زمان و دشمن شناس هستند و با اخلاگران نظم و امنیت با اقتدار مقابله میکنند اما بی توجهی مسئولان را نیز به مشکلاتشان برنمی تابند. نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهار داشت: مشکلاتی مانند اشتغال جوانان و ازدواج آنها و همچنین مشکلات معیشتی خانواده های ایرانی را در تگنا قرار داده و این موضوع را هر روز در مراجعات مردمی به دفتر امام جمعه شاهد هستیم که توجه جدی مسئولان اجرایی را می طلبد. حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفتم تیرماه، سالروز شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان، گفت : نهال این انقلاب و نظام اسلامی با خون پاک شهدا امروز به ثمر نشسته و دشمن با آگاهی از اندیشه های والای شهید دکتر بهشتی حادثه تلخی را رقم زد که ملت ایران را برای همیشه تاریخ داغدار کرد. امام جمعه تبریز با اشاره به حضور و نقش با صلابت شهید دکتر بهشتی در پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: تدوین قانون اساسی را مدیون این شهید بزرگوار هستیم و همچنین شهید بهشتی بناگذار قوه قضائیه در ایران اسلامی است.

وی افزود: به تعبیر امام راحل این شهید بزرگوار مظلوم زیست، مظلوم مرد و خار چشم دشمنان اسلام بود و شهید بهشتی مثل یک ملت برای ملت ما بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در پایان تاکید کرد : زورگویان و بدخواهان ملت ایران بدانند خط ترسیم شده امام راحل با همان صلابت و اقتدار به رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز قوام و دوام دارد، چرا که برای پایداری ملت همیشه در صحنه ایران جان و مال خود را فدا می کنند.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: