به‌روز شده در: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۸۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
محمدنبی حبیبی:
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: باید خطر نفوذ را همیشه در ذهنمان زنده نگهداریم.تا زمانی که انقلاب اسلامی وجود دارد همیشه مورد هجوم مستقیم و غیر مستقیم که همان ورود نفوذی‌ها در اطراف مسئولین است قرار دارد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت:کسانی که علاقمند به انقلاب هستند برای رسیدن به وحدت باید سلایقشان را به یکدیگر نزدیک کنند.

محمدنبی حبیبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی آنا با بیان اینکه برای جلوگیری از تفرقه باید سلایق مختلف را به یکدیگر نزدیک کرد گفت: کسانی که با سلیقه‌های مختلف علاقمند و پایبند به انقلاب هستند طبیعتا برای رسیدن به وحدت، جلوگیری از ایجاد تفرقه و همچنین دفاع از انقلاب باید سلایقشان را به یکدیگر نزدیک کنند.

دبیرکل حزب موتلفه در ادامه گفت: اگر کسی سلیقه خود را حق مطلق بداند نمی‌تواند در دایره این وحدت قرار بگیرد بنابر این معتقدم که نیروهای انقلاب باید با یک شرح صدر کاملی سلایق خود را به هم نزدیک کنند و مجموعا از انقلاب دفاع کنند.

وی با بیان اینکه باید در شرایط فعلی از دولت پشتیبانی اصولی کرد گفت: منظور از پشتیبانی اصولی آن است که قاعدتا دولت نقاط مثبت و منفی، قوت و ضعفی دارد که نقاط قوت را باید تقویت کرد و نقاط ضعف را نیز باید با برخورد خیرخواهانه و دلسوزانه سعی کرد که این نقاط ضعف و نقاط غیر مثبت تبدیل به نقاط مثبت شود.

حبیبی در پایان با بیان اینکه خطر نفوذ همیشه وجود دارد گفت:باید خطر نفوذ را همیشه در ذهنمان زنده نگهداریم.تا زمانی که انقلاب اسلامی وجود دارد همیشه مورد هجوم مستقیم و غیر مستقیم که همان ورود نفوذی‌ها در اطراف مسئولین است قرار دارد.
برچسب ها: محمدنبی حبیبی
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: