به‌روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۸۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
محمدرضا ملکشاهی ‌راد:
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: بایستی در مقابل کسانی که سرمایه مشروع برای سرمایه‌گذاری مشروع در خرم‌آباد دارند فرش قرمز پهن کنیم.
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 30 هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های لرستان نیاز است، گفت: در خرم‌آباد 10 هزار میلیارد تومان نیاز است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمدرضا ملکشاهی‌راد عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صندوق توسعه ملی از جمله امکاناتی است که می‌توان از آن برای اشتغال جوانان لرستان استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد: بانک‌ها برای تحقق این مهم بایستی کمک کرده و موانع بر سر راه کسانی که خواهان تسهیلات هستند را بردارد.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عقب‌ماندگی‌های بسیاری در حوزه توسعه خرم‌آباد داریم، افزود: منابع امروز برای تامین اشتغال افراد کفایت نمی‌کند، از طرفی نیز از دست دادن زمان برای جبران عقب افتادگی‌ها یک نوع فرصت‌سوزی به حساب می‌آید.

ملکشاهی‌راد یادآور شد: بایستی با سرعت و سرسختی بیشتری در کنار مدیریت علمی و برنامه‌ریزی، موانع توسعه خرم‌آباد را برطرف نماییم.

وی با بیان اینکه حداقل 30 هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های لرستان نیاز است، گفت: این مقدار در خرم‌آباد حداقل 10 هزار میلیارد تومان است که توسط دولت تامین اعتبار نمی‌شود و بایستی از طریق مشارکت سرمایه‌گذاری مردم فراهم شود.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بایستی در مقابل کسانی که سرمایه مشروع برای سرمایه‌گذاری مشروع در خرم‌آباد دارند فرش قرمز پهن کنیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: