به‌روز شده در: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۷۵۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
حمیدرضا ترقی:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: احزاب با این گونه اقدام موافق هستند و این موضوع، کارکرد احزاب را در رابطه با مسایل کشور و جامعه تسهیل می کند اما طبیعی است که باید ضوابط مشخصی برای حضور گروه ها و تجمعات در این اماکن نیز مشخص شود تا بر اساس آن ضوابط این تجمعات برگزار شود.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تعیین مکان تجمعات به اعتراضات مسالمت‌آمیز نظم می‌دهد، گفت: تعیین مکان تجمعات؛ اعتراضات را به سمت شناسنامه دار شدن سوق می دهد.

حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تعیین محل‌هایی برای برگزاری تجمعات در تهران از سوی هیات وزیران به خبرنگار احزاب خبرگزاری شبستان گفت: نظم دادن به اعتراضات مسالمت آمیز مردم یکی از مهمترین وظایفی است که در نظام مردم سالاری باید مورد توجه قرار گیرد تا دشمنان و عوامل مخالف نظام از تجمعات مسالمت آمیز گروه ها و احزاب سوءاستفاده نکنند.

وی اظهار کرد: طبیعتا وقتی جا و مکان برای این موضوع مشخص شود و مجوز هم داده شود؛ مشخص می شود که چه کسی باید پاسخگوی این موضوع و این گونه اجتماعات باشد.

ترقی اظهار کرد: در واقع با این کار اعتراضات به سمت شناسنامه دار شدن سوق داده می شود، این گونه اعتراضات قابل بررسی در کشور است و از طرف دیگر شائبه دخالت دشمنان و مخالفان نظام که موجب امنیتی شدن برخورد با این گونه تجمعات می شود را از بین می برد.

این فعال سیاسی اظهار کرد: احزاب با این گونه اقدام موافق هستند و این موضوع، کارکرد احزاب را در رابطه با مسایل کشور و جامعه تسهیل می کند اما طبیعی است که باید ضوابط مشخصی برای حضور گروه ها و تجمعات در این اماکن نیز مشخص شود تا بر اساس آن ضوابط این تجمعات برگزار شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: