به‌روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
حزب موتلفه اسلامی:
امروز موشکهای رزمندگان فلسطینی حماس و حزب‌الله، عرصه را بر اشغالگر قدس تنگ کرده است و صهیونیسم یک فکر شکست خورده در دنیا و رژیم غاصب اسرائیل در حال اضمحلال است فقط همتی جانانه‌تر می‌طلبد و همبستگی بیشتر جهان اسلام را لازم دارد که ان‌شاءالله بزودی نماز عید فطر را در قدس شریف بخوانیم.
حزب موتلفه اسلامی در آستانه روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای جنایات اخیر صهیونیستها را نشان زوال نزدیک آنها دانست.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

قرآن مجید: اراده ما بر این است که آنان را که فراعنه در تضعیفشان می‌کوشند، پیشوایان زمین و وارثان آن قرار دهیم و بر فرعون و هامان و لشگریان آن دو آنچه از آنها هراس دارندع بر سرشان بیاوریم.

امام خمینی؛ روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت‌ها با ابرقدرت‌هاست.

امام خامنه‌ای؛ صهیونیسم و دولت غاصب و مجعول صهیونیستی محکوم به فناست

بسم الله الرحمن الرحیم

أُذِنَ لِلَّذينَ يُقاتَلونَ بِأَنَّهُم ظُلِموا وَإِنَّ اللَّهَ عَلى نَصرِهِم لَقَديرٌ

در سی و نهمین جمعه قدس، ملت بزرگ ایران در شهر و روستا به حمایت از مظلومان قدس و فلسطین و پشتیبانی از رزمندگان دلیر فلسطینی و اظهار همدردی با خانواده‌های شهدا و اسرای در بند رژیم صهیونیستی، با شکوه بیشتری از سالهای گذشته به راهپیمایی آمده شعار بلند مرگ بر امریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر اسرائیل را فریاد خواهد کرد.

سپاس خدای را که با ظهور انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی در مسلمانان، اراده و عزمی قوی به وجود آورده است تا به امداد الهی ریشه شجره خبیثه رژیم کودک‌کش و جنایتکار، ظالم و فاسد خشکانده شود.

امروز رژیم صهیونیستی با سخت‌ترین وضعیت روبروست. جوانان رزم‌دیده مسلمان که شهادت را افتخار می‌دانند و جهاد فی سبیل الله را دری بسوی بهشت می‌شناسند. همت ملتهای اسلامی و همه آزادیخواهان جهان و ظلم‌ستیزان،‌که از رژیم صهیونیستی و استکبار حامی آن متنفرند، می‌روند تا با یاری خدای مستضعفان جهان را از لوث وجود صهیونیسم و رژیم غاصب صهیونیستی پاک سازند.

امروز موشکهای رزمندگان فلسطینی حماس و حزب‌الله، عرصه را بر اشغالگر قدس تنگ کرده است و صهیونیسم یک فکر شکست خورده در دنیا و رژیم غاصب اسرائیل در حال اضمحلال است فقط همتی جانانه‌تر می‌طلبد و همبستگی بیشتر جهان اسلام را لازم دارد که ان‌شاءالله بزودی نماز عید فطر را در قدس شریف بخوانیم.

تلاشهای مذبوحانه آمریکا و همدستانش و صهیونیسم از جمله انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، دلیل ضعف روزافزون صهیونیست‌هاست که اربابان مستکبر آنها می‌خواهند با این اقدامات، روحیه متزلزل آنها را تقویت کنند در حالی که نتیجه عکس می‌گیرند.

وحشت و هراس رژیم صهیونیستی از نمایشهای مسخره نخست وزیر، و نماینده آمریکا در سازمان ملل کاملاً آشکار است.

حامی بزرگ اسرائیل یعنی آمریکا امروزه در افکار جامعه جهانی،‌منفورتر از همیشه است زیرا حمایت آمریکا از جانیان سعودی، در یمن و از سرکوب‌های مزدورانش در بحرین واز حاکمان جبار میانمار نشانه عجز آمریکاست. آمریکایی که در بحران‌های همه جانبه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی غرق شده است و راه نجاتی نمی‌جوید.

امروزه که امثال برخی سران سعودی، وقیحانه با رژیم صهیونیستی همکاری می‌کنند مانند محمدرضا شاه هستند که با این نوع همکاری‌ها، گور خودش را کند.

امروزه جبهه مقاومت اسلامی فلسطین خار چشم دشمنان اسلام و ایران و مسلمانان جهان است.

حزب موتلفه اسلامی از همه انسان‌های آزاده و ظلم‌ستیز و دارای وجدان حمایت از مظلومین و ستمدیدگان دعوت می‌نماید با حضور خانوادگی در راهپیمایی قدس امسال، روح بلند امام را شادتر، شهدا را خشنودتر کنند و رزمندگان راه آزادی قدس را استوارتر و آمریکا و صهیونیسم را عصبانی و خوارتر از همیشه، تحقیر نمایند.

پیروزی از آن حق و حقگرایان است

حزب موتلفه اسلامی

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: