به‌روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۶۸۴
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
صالح اسکندری:
اسکندری گفت: در سال 88 نیز برخی مدیران وقت دانشگاه آزاد در هم پیالگی با فتنه گران تمام ظرفیت‌های این دانشگاه به خصوص واحدهای اطراف خیابان انقلاب را به عنوان پایگاه اصلی تجمع فتنه گران در اختیار آنها قرار دادند و به دانشجویان ظلم بسیاری کردند.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: دشمنان نظام می‌گویند این ماه یا ماه دیگر در کشور ناامنی ایجاد می‌شود اما این آرزو را به گور خواهند برد که بتوانند دانشجویان را پیاده نظام ملعبه بازی‌های سیاسی خود کنند.

صالح اسکندری رئیس سازمان امور رسانه‌ها، چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرگزاری فارس درباره اعتراضات اخیر در برخی دانشکده‌های استان تهران گفت: به نظر من این اعتراضات دانشجویی دو دسته هستند، دسته اول اعتراضات صنفی است که هفته گذشته در یکی دو دانشکده شکل گرفت که بلافاصله با ارائه توضیحات توسط مدیران استان تهران، ابهامات دانشجویان برطرف شد و قاطبه دانشجویان از آن فاصله گرفتند.

اسکندری افزود: دسته دوم از این اعتراضات جنبه سیاسی دارد که از اواخر هفته گذشته با ورود جهت دار رسانه های ضد انقلاب نظیر بی بی سی، آمدنیوز و ... کلید زده شد.

وی با بیان اینکه جریانات ضد انقلاب که از تحولات مدیریتی در دانشگاه آزاد اسلامی بسیار عصبانی هستند، تدبیر تمرکز و تجمیع دانشکده‌ها و مراکز آموزشی استان تهران را بر خلاف سناریو ها و برنامه های پشت پرده خود به منظور ایجاد ناامنی در تهران و حتی برنامه های بلند مدت ضد فرهنگی خود می دانند.

صالح اسکندری با اشاره به غائله سال 78 گفت: تاج‌زاده و سازمان مجاهدین به دنبال آن بودند که اعتراضات دانشجویی در آن سال را از همین واحد تهران مرکز در حوالی میدان امام حسین (ع) آغاز کنند.

وی گفت: آنها حتی دور واحد تهران مرکز خاکریز می‌کشند لکن چون موفق نمی شوند این اعتراضات را به کوی دانشگاه می‌کشانند.

اسکندری در ادامه با بیان اینکه در سال 88 نیز برخی مدیران وقت دانشگاه آزاد در هم پیالگی با فتنه گران تمام ظرفیت‌های این دانشگاه به خصوص واحدهای اطراف خیابان انقلاب را به عنوان پایگاه اصلی تجمع فتنه گران در اختیار آنها قرار دادند و به دانشجویان ظلم بسیاری کردند.

وی تاکید کرد: سر نخ‌هایی از همراهی و همکاری عده ای مدیران برکنار شده با جریانات ضد انقلاب به منظور تحریک عده معدودی از دانشجویان به دست آمده که به زودی آنها را افشا خواهیم کرد.

اسکندری عموم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را فرزندان انقلاب خواند و گفت: دانشجویان این دانشگاه در مقاطع مختلف نشان داده‌اند از قدرت تحلیل سیاسی بالاتری نسبت به سایر اقشار جامعه برخوردار هستند و مطمئن هستم همین اعتراضات سیاسی نیز توسط خود دانشجویان و بدون مداخله عوامل حراستی دانشگاه بر طرف خواهد شد.

برچسب ها: صالح اسکندری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: