به‌روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
انتقاد وارد،‌اما حمایت از تیم ملی لازم است
پس از اعلام لیست 24 نفره تیم ملی فضایی دو قطبی علیه «کارلوس کی روش» به وجود آمده است. هواداران استقلال از یک طرف و پرسپولیسی‌ها از طرف دیگر سرمربی تیم ملی را آماج حمالت خود قرار داده‌‌اند. ناامیدی به تیم ملی محصول کار کی‌روش برای هواداران تیم ملی است.
مهدی خرمی- همگی دلایل «کارلوس کیروش» برای خط زدن «سیدجلال حسینی» و «وریا غفوری» را خواندیم. آنچه مرد پرتغالی عنوان کرد نه تنها متقاعد کننده نبود بلکه تردیدها را در مورد شخصیت این مربی به اوج رساند. اگر به بازی کردن در پست تخصصی «وریاغفوری» بود که «رامین رضائیان» هم در اوستنده به عنوان هافبک راست بازی کرده است. «پژمان منتظری» هم سن و سال بالایی دارد و خط زدن سید جلال حسینی به این دلیل قانع کننده نیست. از کارلوس کی روش هم انتظار نمیرفت دو بازیکن کلیدی استقلال و پرسپولیس را خط بزند اما اصلی در فوتبال است که سرمربی حق دارد بازیکنانش را انتخاب کند. این انتخاب جای تعجب دارد و واقعاً نمیدانیم تفکرات او چیست و ما فقط این را میدانیم جام جهانی عالیترین سطح مسابقات فوتبال دنیاست و محل استفاده از با تجربهترین و آمادهترین بازیکنان است، گرچه «یواخیم لو» سرمربی تیم ملی آلمان هم تصمیم گرفت «امره جان» هافبک آماده لیورپول را از لیست اعزامی به جام جهانی 2018 روسیه خط بزند و زد! تصمیمی که عادلانه به نظر نمیرسد، اما چنین تصمیمی از سوی سرمربی گرفته شده است و باید به آن احترام گذاشت. برخی مواقع اتفاقاتی رخ میدهد که کسی نمیتواند آن را تغییر بدهد و «کارلوس کی روش» هم چنین تصمیمی گرفته است. او نمیتواند 35 بازیکن را با خود به جام جهانی برد و به طور حتم خودش ناراحت است کما اینکه اعلام کرد سختترین تصمیم ممکن را گرفته است. با این وجود ما رسانهها باید از تیم ملی تا پایان جام جهانی روسیه حمایت کنیم. مردم این تیم ملی را دوست دارند و پای برد و باختش میایستند. آنها عاشق فوتبال هستند و ما به خاطر تیم ملی مملکتمان باید از تصمیم «کارلوس کی روش» حمایت کنیم و ولو آن که موافق آن نباشیم و این تصمیم کی روش عجیب، باور نکردنی و غیرقابل دفاع باشد!

پس از اعلام لیست 24 نفره تیم ملی فضایی دو قطبی علیه «کارلوس کی روش» به وجود آمده است. هواداران استقلال از یک طرف و پرسپولیسیها از طرف دیگر سرمربی تیم ملی را آماج حمالت خود قرار داده‌‌اند. ناامیدی به تیم ملی محصول کار کیروش برای هواداران تیم ملی است. خط زدن «سید جلال حسینی» و «وریا غفوری» بدون تردید بزرگترین شوک سال فوتبال ایران است. موج احساسی به وجود آمده بابت خط خوردن دو چهره دوست داشتنی آبی و قرمز کاملا طبیعی است. این همراهی و همدلی مردم را با تمام وجود حس میکنیم و باید به این احساس و انتقاد مردم احترام بگذاریم. اما همه باید به سلیقه و انتخاب مربی هم احترام بگذاریم و فراموش نکنیم که هدف همهمان موفقیت تیم ملی است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: