به‌روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۶۶۱
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد:
ما از استاندار کهگیلویه و بویراحمد میخواهیم که برنامه ۵ سالهای تدوین کند و همچنین از نیروهای توانمند و مدیران جهادی جهت انجام هر چه بهتر امور بهره ببرد.

سید علیمحمد دانشی دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما همه متعلق به یک نظام هستیم و امیدوارم استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد بتواند از تمام ظرفیتها و پتانسیلهای استان جهت پیشبرد اهداف عالیه استفاده لازم و بهینه را ببرد.

این فعال سیاسی استان در ادامه افزود: از سیاستهای حزب موتلفه این است که از دولتی که از سوی مقام معظم رهبری تنفیذ شده است، حمایت کند، آن هم بر اساس مصلحتهای نظام و چارچوب کلی نظام جمهوری اسلامی.

دانشی اضافه کرد: البته این حمایت حکیمانه خواهد بود و از طرفی مسائل و مشکلات و کارهای دولتمردان را رصد میکنیم و نسبت به اتفاقات بیتفاوت نبوده و نیستم.

دبیر حزب موتلفه استان خاطرنشان کرد: در پی رصد مشکلات و مسائل پیرامونی اگر لازم باشد آنها را مورد نقد منصفانه و مشفقانه قرار خواهیم داد.

وی با بیان اینکه ما خواستار این هستیم که کارهای دولت به خوبی پیش برود، افزود: ما از استاندار کهگیلویه و بویراحمد میخواهیم که برنامه ۵ سالهای تدوین کند و همچنین از نیروهای توانمند و مدیران جهادی جهت انجام هر چه بهتر امور بهره ببرد.

دانشی در ادامه بیان کرد: بدون هیج چشم داشتی ما آمادگی همکاری با مسئولان ارشد استان هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حفظ امنیت و بالا بردن باورهای دینی در کنار کارهای عمرانی، اقتصادی و اجتماعی از وظایف استاندار است که امیدوارم اینها را مدنظر قرار دهد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: