به‌روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۶۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
عبدالرضا مصری:
مصری در باره معضل قاچاق کالا در کشور گفت: ۲۰ میلیارد دلار کالای قاچاق به کشور وارد می شود و با این شرایط تولیدکننده نمی تواند نفس بکشد و نیرو استخدام کند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تاکید بر ضرورت حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: تولید در حقیقت آخرین پردهکار است و پول و سرمایه و مواد اولیه و نیروی انسانی و... جمع می شود تا کالایی تولید شود و امسال نیز رهبر معظم انقلابی حمایت از کالای ایرانی را مورد تاکید قرار دادند.

وی تاکید کرد: زیباترین تبلور حمایت، حمایت مادر از فرزند است تا رشد کند و قوت بگیرد و شکوفا شود، مادر برای حمایت از فرزندش بسیار ایثار می کند و لذا برای اینکه بستر شکوفایی و تقویت را ایجاد کنیم باید با چنین الگویی از تولید داخل حمایت کنیم.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی بیان کرد:تمام شعارهای سال که توسط رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده در حقیقت راهکار است و نه کلام، و ایشان راهکار ارائه نمودند.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلابدر سالهای گذشته شعارهای سال را حول محور مسائل اقتصادی و سیاسی و اجتماعی بیان فرمودندوراهکار ارائه دادند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس بزرگترین چالش و مهمترین مشکل کشور و استان کرمانشاه را بیکاری دانست و گفت: اولویت اول ما اشتغال است.

مصری در ادامه به معضل قاچاق کالا در کشور اشاره کرد و گفت:۲۰ میلیارد دلار کالای قاچاق به کشور وارد می شود و با این شرایط تولیدکننده نمی تواند نفس بکشد و نیرو استخدام کند.

وی با بیان اینکه کالاهای قاچاق بایدمعدوم شود، گفت: کالای قاچاق وقتی وارد بازار شد ضد تولید است و اصلا نباید اجازه ورود کالای قاچاق را داد.از یک منبع موثق به من خبر رسید چند ماه پیش با استفاده از رانت اطلاعاتیهزار سانتافهبا قیمت ۱۷۰ میلیون تومان خریداری شدهو هشتاد میلیاردتومان سود کردند، کدام تولید کننده اول تا آخر عمرشهشت میلیاردسود کرده است.

مصری تاکید کرد:اگر ما همان مردم اول انقلاب بودیم الانبرای ماندن ترامپ در برجام شرط تعیین می کردیم نه اینکه بترسیم. از روزی که برجام را امضا کردندمثل سارق مسلح اموال ما را به غارت بردند. به جهنم که دوباره ما را تحریم کنند.

وی با بیان اینکه بدعهدی خصلت استکبار است، اظهار کرد: باید واردات مدیریت شود و کالای ایرانی مورد حمایت قرار بگیرد،مگر ما بدهکار خارجی ها هستیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: