به‌روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۵۸۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
دبیر ایلام حزب مؤتلفه اسلامی:
در شرایط کنونی وحدت و انسجام داخلی تکیه به منابع درونی و گفتگو با متحدان و دوستان نزدیک در منطقه می توانند به برون رفت ما از شرایط کنونی کمک کند و ملت ایران همچون گذشته این بار آمریکا را نیز در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند گذاشت.
دکتر نصرت الله حیدری در گفتگو با ایرنا اظهار کرد: اگر اسناد و تاریخ گذشته را بررسی کنیم می توان دریافت که هیچ وقت آمریکا خیرخواه ملت ایران و حتی کشورهای منطقه و جهان سوم نبوده است.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در استان ایلام تاکید کرد: امروز برای همگان به خوبی روشن شد که ایران به تعهدات خود در برجام براساس اعلام آژانس بین المللی انرژی اتمی به عنوان نهاد راستی آزمایی، عمل کرده و این آمریکا است که مقررات بین المللی را نقض و خلاف پیمان بین المللی عمل کرده است.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه غرب باید به ایران در خصوص اجرای برجام تضمین دهد، تاکید کرد: با توجه به خروج آمریکا از برجام، طرف های اروپایی باید به طور متقابل در مقابل تصمیم غلط آمریکا موضع بگیرند چرا اگر چنین نشود ملت ایران خروج از برجام را بر هر چیزی ترجیح خواهند داد.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان ایلام اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران از همان ابتدا به غرب بد گمان بود اما برای آنکه حسن نیت خود را به جامعه جهانی نشان دهد پیرو استراتژی نرمش قهرمانانه از موضع اقتدار با غرب وارد گفتگو شد که منجر به امضای برجام گردید.

حیدری افزود: در شرایط کنونی وحدت و انسجام داخلی تکیه به منابع درونی و گفتگو با متحدان و دوستان نزدیک در منطقه می توانند به برون رفت ما از شرایط کنونی کمک کند و ملت ایران همچون گذشته این بار آمریکا را نیز در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند گذاشت.

برچسب ها: ایلام
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: