به‌روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۵۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
سرمربیگری در سپاهان اصفهان می‌تواند هر کسی را وسوسه کند و «امیر قلعه نویی» هم از این قاعده مستثنی نیست. به اعتقادما «سعید آذری» و ذوبی‌ها باید از همین الان به دنبال جانشین «امیرقعه نویی» باشند.
مهدی یکتا- ذوبآهن اصفهان در خانه موفق شد با گل دقایق پایانی ولسیانی استقلال تهران را شکست دهد. در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم ذوب آهن در حالی به برد شیرین در فولاد شهر رسید که یک روز بعد از آن خبری عجیب همه را در شوک فرو برد!

«امیر قلعه نویی» که توانسته است در گذشته 2 سال پیاپی سپاهان اصفهان را به عنوان قهرمانی در لیگ برتر برساند، حالا در آستانه امضای قرارداد با این تیم قرار دارد.

این در حالی است که سه شنبه هفته جاری ذوبیها باید در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید در تهران به مصاف استقلال برود.

بر همین اساس «سعید آذری» مدیر عامل ذوب آهن اصفهان قویاً خبر توافق «امیر قلعهنویی» با سپاهان را تکذیب و بر همکاری او با تیمش اصرار میورزد.

اما اخبار موثق حاکی از ارائه برنامه مفصل فصل آینده از سوی «قلعه نویی» به باشگاه سپاهان است. ژنرال که خوب میداند سپاهان رده چهاردهمی را تحویل میگیرد و به هر عنوانی برساند برنده است حتی لیست بازیکنان مدنظرش را هم به سران باشگاه سپاهان داده است.

لیستی که درصدر آن لوسیانوپریرا ملقب به شیمبا، محسن مسلمان، سروش رفیعی و حتی مهدی کیانی دیده میشود. از ما نشنیده بگیرید، اما سقف قرارداد بازیکنان فصل آینده سپاهان 2 میلیارد تومان است. باشگاه پرافتخار اصفهانی که چند سالی است، نزول کرده حالا میخواهد با قدرت برگردد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

به نظر میرسد تحقق این هدف با بر هم خوردن نظم مالی فصل نقل و انتقالات و تیمهای مدعی ذوباهن و حتی استقلال تهران باشد.

سپاهانیها در گذشته نیز به لطف پول و امکانات فراوان ستارههایی همچون مهدی رحمتی، سید جلال حسینی، خسروحیدری و.. را به اصفهان کشاندند و حالا همان برنامه را در پیش گرفتهاند.

شاید برای برخیها سؤال باشد که چرا «قلعه نویی» شانس صعود به مرحله یک چهارم نهایی را از دست میدهد؟ پاسخ روشن است. اولاً معلوم نیست ذوبآهن با «امیر قلعه نویی» تا چه مرحلهای از لیگ قهرمانان پیش برود و حتی ممکن است در همین مرحله یک هشتم حذف شود. درثانی ژنرال میتواند به عنوان ناجی سپاهان سهمیه آسیا بگیرد، قهرمان جام حذفی یا لیگ برتر شود و نام خود را در تاریخ این باشگاه پررنگتر کند.

سرمربیگری در سپاهان اصفهان میتواند هر کسی را وسوسه کند و «امیر قلعه نویی» هم از این قاعده مستثنی نیست. به اعتقادما «سعید آذری» و ذوبیها باید از همین الان به دنبال جانشین «امیرقعه نویی» باشند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: