به‌روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
ما در شرایطی زندگی می‌کنیم که حکیمی عادل، شجاع و آشنا به اسلام، ساده‌زیست و با بصیرت داریم و او به عنوان حاکم اسلام هدایت‌گری می‌کند و نقشه‌های دشمنان اسلام را نقش بر آب نموده و همه توطئه‌هایی که نوستیزان سلطه‌گر از طریق جنگ نرم برای انحراف مسلمانان به ویژه ایران اسلامی زمینه سازی می‌نمایند خنثی و بی‌اثر می‌کند

سید موسی بلادیان- در قرن اخیر سلطهگران غرب و در رأس آنها شیطان بزرگ آمریکا با استفاده از ابزار رسانهای بسیار کوشیدند که از طریق فرهنگسازی، خود را فرشته نجات انسانیت نشان دهند و از ابزاری همچون حقوق بشر، آزادی و دموکراسی بهره برده و ملل دیگر را مطیع خود قرار دهند و تا حدودی نیز موفق شدند، اما اندیشه و افکار و رهنمودهای امام خمینی رحمها... علیه و حضرت آیتا... خامنهای که در چهار دهه اخیر مطرح شده، مدعیان دروغین دفاع از آزادی و دموکراسی را دچار چالش کرده است.

تأثیرگذاری اندیشه و افکار و راهبردها و راهکارهای امام و مقام معظم رهبری در بسیاری از مناطق از جمله لبنان، فلسطین، عراق و سوریه و ... سرنوشتساز بوده است.

امروزه افراد عادی هم میدانند که آدمکشانی پست فطرت و سنگدلی همچون داعش در نظام سلطه پرورش یافتهاند و دولتهایی ستمگر و حکامی بسیار مستبد که در عربستان و بحرین هستند پیاده نظام آمریکا و اسرائیل میباشند.

رمز موفقیت و نفوذ و گسترش اندیشه ناب اسلام از جانب امام و رهبر معظم انقلاب ایناست که توانستند مردم را با انگیزه اسلامی و انجام تکلیف شرعی به صحنه بیاورند و آنها را خدا باور نمایند به گونهای که امروزه ایران اسلامی تنها کشوری است که هیچ وابستگی به غرب و شرق ندارد و از تهدیدات دشمنان نمیهراسد.

مقام معظم رهبری، ماه گذشته در دانشگاه افسری فرمودند: دشمنی دشمنان ما به خاطر این است که نظام جمهوری اسلامی در مقابل نظام سلطه و در مقابل عادت بد تقسیم دنیا به سلطهگر و سلطه پذیر ایستاده است، بقیه چیزها بهانه است، آنها میخواهند نظام جمهوری اسلامی را از ایستادگی در مقابل قلدرها، گردن کلفتها، باجبگیرها و زورگویان عالم منصرف کنند، البته این اتفاق نخواهد افتاد.

همچنین حضرت آیتالله خامنهای رهبر معظم انقلاب اسلامی سال گذشته پیرامون این موضوع در دیدار مسئولان، کارگزاران و جمعی از مدیران ارشد دستگاههای مختلف کشوری و لشکری ضمن بیان نکاتی بسیار مهم در زمینه مسائل داخلی و خارجی، تلاش پیچیده و چند جانبه برای ایجاد اختلال در محاسبات مسئولان و دستگاههای جمهوری اسلامی را مهمترین هدف کنونی استکبار به ویژه آمریکا خواندند و فرمودند که جمهوری اسلامی بر مبنای عناصر اصلی محاسبات عقلانی خود یعنی اعتقاد به پروردگار و سنن آفرینش و شناخت دشمن و بیاعتمادی به او، راه پرافتخار خود را با تأکید بر مردم، بهرهگیری از تجربهها و تلاش و مجاهدت پیگیر برای تحقق آرمانهای ملت ادامه میدهد.

بحمدالله ما در شرایطی زندگی میکنیم که حکیمی عادل، شجاع و آشنا به اسلام، سادهزیست و با بصیرت داریم و او به عنوان حاکم اسلام هدایتگری میکند و نقشههای دشمنان اسلام را نقش بر آب نموده و همه توطئههایی که نوستیزان سلطهگر از طریق جنگ نرم برای انحراف مسلمانان به ویژه ایران اسلامی زمینه سازی مینمایند خنثی و بیاثر میکند و به همین دلیل است که سفارش امام خمینی را همواره در گوش جان داریم که فرمود «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشور آسیب نرسد» و بر این اساس است که اطاعت از ولیفقیه را رمز استقلال و آزادی خود میدانیم و معتقدیم که سعادت دنیا و آخرت ما در پیروی از ولی فقیه است و بر این اساس است که ولیفقیه نیز احساس وظیفه مینماید که همه مسائل مبتلابه امت اسلامی را رصد نموده و هدایتگری فرماید.

خداوند او را تا ظهور امام زمان (عج) نگه دارد و توفیق اطاعت او را به ما ارزانی فرماید.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: