به‌روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر تا الان منتقد دولت بودیم بهتر است از این به بعد مقداری صبوری به خرج دهیم و از انتقادات خود کم کنیم تا کشور از گردنههای سختی که پیش رو دارد عبور کند.


به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله عسگراولادی در اجلاس دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اقدام ترامپ در خروج از برجام اظهار کرد: خروج آمریکا از برجام و بازگرداندن تحریمهای هستهای توسط ترامپ شاید یک نوع شکست در دیپلماسی خارجی دولت بود اما باید همیشه از شکستها برای رسیدن به پیروزی استفاده کنیم.

وی افزود: من تا قبل از اعلام ترامپ مبنی بر خروج آمریکا از توافق هستهای منتقد دولت بودم ولی امروز حامی دولت هستم تا بتوانیم این حالت شکست را به پیروزی برسانیم.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اگر تا الان منتقد دولت بودیم بهتر است از این به بعد مقداری صبوری به خرج دهیم و از انتقادات خود کم کنیم تا کشور از گردنههای سختی کهپیش رو دارد عبور کند.

عسگراولادی در ادامه با بیان اینکه امروز شرایط ارزی کشور نامناسب است، گفت: من یک ماه پیش در جلسهای که رئیسجمهور و رئیس کل بانک مرکزی هم حضور داشتند، به شدت نسبت به وضعیت نابه سمان ارز اعتراض کردم و به آقای سیف گفتم "من از شما عصبانی هستم و قصد دارم کار خود را رها کنم و در دماوند مشغول شلغم کاری شوم تا دیگر گرفتار رئیس کل بانک مرکزی نباشم”

وی افزود: ما در جلسهای خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و گلایههایی را درخصوص وضعیت اقتصادی کشور مطرح کردیم و ایشان فرمودند با رئیسجمهور جلسه بگذارید و این مطالب را بازگو کنید اما آقای رئیسجمهور ۳ تا ۴ ماه طول کشید تا به ما وقت ملاقات داد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: رئیسجمهور در آن جلسه مطالب ما را شنید و وعده پیگیری آنها را داد اما هیچ گاه عمل نکرد.

عسگراولادی گفت: امروز باید با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و صبوری در مقابل دولت، بتوانیم از شرایط سختی که پیش رو داریم عبور کنیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: