به‌روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
احمد کریمی اصفهانی:
انقلاب اسلامی با رشادت‌های جوانان و پاسداران مومن و انقلابی امروز به دنیا صادر شده است و دشمن از این مسئله هراس دارد و دنبال آن است با ناکارآمد نشان دادن نظام و تشدید فشار و تحریم‌های اقتصادی مانع از گسترش فرهنگی انقلاب در دنیا شود.
عضو هیات نظارت حزب موتلفه اسلامی گفت: مشکلات اقتصادی کشور قابل برطرف شدن است و کلید آن در داخل کشور و تحقق شعار سال است و ما می‌توانیم این مشکلات را برطرف کنیم ولی مسئولان باید به مردم اعتماد داشته باشند.
احمد کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: جامعه انجمن‌های اسلامی بازار و اصناف یکی از تشکل‌های ولایی و انقلابی است که از آغاز نهضت انقلاب اسلامی در مسیر مبارزه بوده و در سال‌های دفاع مقدس نیز حضور جدی در جبهه‌ها داشته است.

وی افزود: انجمن‌های اسلامی بازار و اصناف در استان‌های مختلف دارای دفاتر و شعب است که در راستای پایداری از فرهنگ ولایتمداری و انقلاب اسلامی در بخش‌های اقتصادی و سیاسی فعالیت می‌کند. در خوزستان نیز به شکل موثر از سال 94 فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی بیان کرد: خوزستان یکی از استان‌های مهم کشور است که دِین خود را به اسلام و انقلاب ادا کرده است و انجمن اسلامی بازار برای توسعه فرهنگ ولایی در این استان برنامه‌های ویژه دارد.

کریمی اصفهانی گفت: دشمن برای خوزستان توطئه‌های زیادی طراحی کرده و با توطئه دنبال تفرقه افکنی بین مردم خوزستان است و ما باید با همدلی و وحدت این توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

این فعال سیاسی اظهار داشت: انقلاب اسلامی با رشادت‌های جوانان و پاسداران مومن و انقلابی امروز به دنیا صادر شده است و دشمن از این مسئله هراس دارد و دنبال آن است با ناکارآمد نشان دادن نظام و تشدید فشار و تحریم‌های اقتصادی مانع از گسترش فرهنگی انقلاب در دنیا شود.

وی تصریح کرد: مسئولان نباید به دشمن اعتماد کنند. بالاخره دشمن، دشمن است و دنبال ضربه زدن به کشور و انقلاب است. امروز دشمن دنبال نفوذ در قسمت‌های تصمیم‌گیر و تصمیم‎ساز نظام است تا رفتارهای نظام را تغییر دهد.

دبیرکل انجمن اسلامی اصناف و بازار کشور با اشاره به مسئله همدلی و وحدت در کشور گفت: همدلی مردم و مسئولان رمز پیروزی ملت ماست. اگر در این 40 سال که جمهوری اسلامی توانسته است به پیروزی برسد و دشمن نتواند اقدامی انجام دهد به خاطر وحدت ملت بوده است.

وی با انتقاد از صحبت‌های تفرقه‌افکنانه برخی مسئولان در کشور اظهار داشت: تفرقه و اختلاف خواست دشمن است و صحبت‌های تفرقه افکنانه حرکت در مسیر خواست دشمن است و همه باید هوشیار باشیم. اگر پشتیبان ولایت فقیه باشیم آسیبی به مملکت نمی‌رسد.

کریمی اصفهانی ادامه داد: مشکلات اقتصادی کشور قابل حل است و  کلید آن در داخل کشور و تحقق شعار سال است و ما می توانیم این مشکلات را برطرف کنیم ولی مسئولان باید به مردم اعتماد داشته باشند.

وی افزود: برای برطرف شدن مشکلات اقتصادی به مدیرانی از جنس دوران دفاع مقدس نیاز داریم که شجاعانه و مدبرانه به دل دشمن بزنند و دشمن را ناامید کنند. متاسفانه جنس مردان اقتصادی کشور از این سنخ نیست . کشور امروز بیش از بحران ارزی، بحران مدیریتی دارد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: