به‌روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
عبدالرضا مصری:
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:یکی از بزرگترین دولت های دنیا را داریم، به جز عربستان هیچ کشوری نیست که درآمد نفتش را صرف پرداخت حقوق کارمندانش کند.


عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: وقتی حتی سنگ پا و چوب کبریت را از چین وارد می کنیم چه انتظاری از رونق تولید داخلی داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا مصری در همایش تولیدکنندگان کالاهای ایرانی که در حاشیه نمایشگاه کالای ایرانی واقع در پارک شاهد کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: قطعا مسئله اشتغال و بیکاری در صدر مشغله های ذهنی همه ما است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی استان کرمانشاه افزود: مقصر اصلی عدم اشتغال کسانی هستند که دغدغه اشتغال دارند، همه ما دغدغه ای داریم که همه در ایجاد آن مسئولیم.

وی بیان داشت: این یکی از بزرگترین دولت های دنیا را داریم، به جز عربستان هیچ کشوری نیست که درآمد نفتش را صرف پرداخت حقوق کارمندانش کند.

مصری با بیان اینکه تولید اشتغال را به همراه دارد، گفت: در عمل ما برخلاف آنچه حمایت از کالاهای ایرانی است، دنبال کالاهای خارجی هستیم.

وی عامل بیکاری کشور را اجناس چینی دانست و گفت: وقتی حتی سنگ پا و چوب کبریت را از چین وارد می کنیم چه انتظاری از رونق تولید داخلی داریم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بهترین تولیدکنندگان لبنیات در کرمانشاه است، اما لبنیات فروشگاه های استان از خارج از استان تهیه شده است.

وی گفت: کرمانشاهی اگر غیرت و تعصب داشته باشد که دارد، در خرید کالاها اول به کرمانشاهی بودن و سپس ایرانی بودن را مورد توجه قرار می دهد.

برچسب ها: عبدالرضا مصری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: