به‌روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
آیت الله شاهچراغی در دیدار با اعضای حزب موتلفه استان سمنان:
آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از راه های حل مشکلات است و نیروی انتظامی به تنهایی و بدون کمک و پشتوانه مردم نمی تواند همه مشکلات را برطرف کند.
آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از راه های حل مشکلات است و نیروی انتظامی به تنهایی و بدون کمک و پشتوانه مردم نمی تواند همه مشکلات را برطرف کند.

وی ضمن تقدیر از فعالیت های حزب موتلفه اسلامی و نیز تبریک اعیاد شعبانیه افزود:
فعالیت های حزب موتلفه بر کسی پوشیده نیست و یک حزب ولایی بشمار می رود و دغدغه های دبیر و اعضای شورای موتلفه اسلامی مورد تایید و قابل قدردانی است.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به نشست اخیر با استاندار و معاون استاندار سمنان افزود : استاندار هم قبول دارد و گفته اند که برای خدمت آماده اند و پیگیر رفع مشکلات هم هستند.

آیت الله شاهچراغی از اصحاب رسانه خواست در نحوه تنظیم اخبار و سخنان مسئولان دقت لازم را داشته و به مبتدا و انتهای خبر و رسالت خویش توجه نمایند .

وی در پایان ضمن تشکر از مطرح نمودن مسائل و مشکلات اشاره شده خواستار ارائه گزارشات به صورت مکتوب و ارائه به دفتر نماینده ولی فقیه جهت پیگیری و ارجاع به مسئولان شدند .

در این دیدار که دبیر و اعضاء شورای حزب موتلفه اسلامی استان سمنان حضور داشتند، حسن خرمیان دبیر حزب موتلفه استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به بیان سوابق درخشان حزب مؤتلفه اسلامی و رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در ابتدای تاسیس حزب مؤتلفه اشاره کرد و گفت : حزب مؤتلفه اسلامی مورد تایید مقام معظم رهبری و مراجع تقلید است .

وی باتاکید برآرمان واهداف انقلاب اسلامی و امام راحل، افزود: متاسفانه برخی مسائل و دغدغه های مردم مورد غفلت و بی توجهی قرار گرفته است .

خرمیان بااشاره به سخنان برخی مسئولان بلند پایه استان و نمایندگان و درج تیتر های تحریک آمیز در برخی مطبوعات استان افزود بعضی از سخنان برخلاف وحدت و هماهنگی مردم و مسئولان و زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست . مسئولان به جای شعار می باید بیشتر به نیازهای مردم توجه نموده و عمل کنند ، زیرا شعار باعث ایجاد دیوار بی اعتمادی بین مردم و مسئولین میشود ، مسلماٌ اگر اعتماد تقویت شود همکاری مردم با مسئولین بیشتر خواهد شد. زیرا خیلی قول و وعده ها داده
می شود اما عمل نمیشود.

دبیر حزب در استان در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد خطرات آسیبهای اجتماعی خاطرنشان کرد: سالانه هزینه های زیادی صرف مبارزه با اعتیاد و قاچاق میشود ولی نتایج رضایت بخش نداشته و عمل مسئولان مورد قبول نیست ، درخصوص مفاسد اخلاقی ، برخی بی بند و باری ها وعدم رعایت حجاب و عفاف در اماکن عمومی ، بازار ، فروشندگان خانم در برخی اماکن و برخی دستگاهها و گاهی بی توجهی مسولان در این زمینه با اشاره به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و وظایف مشخص شده دستگاهها و تذکرات حزب مؤتلفه به مسئولان ، خواستار تذکر به مسئولان و ورود و تذکر اماکن گردید . خرمیان با اشاره به جدی ترین مسئله استان یعنی کم آبی گفت : برخی مسئولان که وظیفه مسقیم برنامه ریزی ، کنترل و کاهش مصرف آب را دارند خطاب به مردم در جراید عنوان می کنند جنگ آب در پیش است و این از مصادیق شعار است نه عمل و مسئولان باید اول خود عمل کرده و برنامه های خود را برای مصرف کنندگان و رعایت الگوی مصرف اعلام کنند . خرمیان درخاتمه با اشاره به وجود کارگران زحمتکش در سطح شهر و مراجعه آنان به بیمارستان شفاء سمنان از ساعت 8 شب به بعد و عدم فعالیت داروخانه ، خواستار فعالیت داروخانه در آن مرکز شد و در ادامه افزود: در برخی موارد نیز مشاهده میشود در برخی از بخش های بعضی از بیمارستانها که می باید و میشود از پزشکان زن استفاده کنند، ولی متاسفانه اینگونه نیست.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: