به‌روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در جمع کارگروه ورزش حزب:
اداره ورزش دشوار نیست اما متأسفانه ساز و کاری که هم اکنون در این عرصه جاری است مطلوب به نظر نمی‌رسد. به همین دلیل توصیه من به کارگروه ورزش آن است که برای بهبود این وضعیت تلاش خود را روزافزون کرده و برای آینده برنامه داشته باشید.
نخستین نشست اعضای کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی در سال جدید با حضور اسداله بادامچیان نایب رئیس شورای مرکزی حزب برگزار شد. در این نشست ابتدا محمدرضا یزدانی خرم رئیس کارگروه ورزش نکاتی را در رابطه با فعالیتهای کارگروه،مذکور، اهداف و برنامههای آینده بیان کرد. سپس نایب رئیس شورای مرکزی حزب ضمن اعلام حمایت کامل از اهداف و برنامههای کارگروه ورزش،خواهان تلاش، تحرک و تأثیرگذاری این جمع در عرصه ورزش کشور شد.

وی با اشاره به اوضاع نامطلوب ورزش کشور تأکید کرد: اداره ورزش دشوار نیست اما متأسفانه ساز و کاری که هم اکنون در این عرصه جاری است مطلوب به نظر نمیرسد. به همین دلیل توصیه من به کارگروه ورزش آن است که برای بهبود این وضعیت تلاش خود را روزافزون کرده و برای آینده برنامه داشته باشید.

وی همچنین خاطر نشان کرد: توصیه میکنم ضمن تقسیم وظایف و ترسیم نقشه راه آینده، برای بهبود شرایط نامناسب کنونی ورزش، طرح و ایده ارائه کنید. برنامهریزی جهت کشاندن پای اقشار مختلف جامعه به ورزش، تعامل با نهادهای مختلف از جمله مجلس، دانشگاهها، دیگر مراکز و اجتماعات نیز میتواند در دستور کارگروه ورزش باشد. بادامچیان ضمن اشاره به اهمیت رسانهها در پیشبرد ورزش، خواهان حضور موثر اعضای کارگروه در این بخش به منظور فراگیر کردن دیدگاههای جمع مذکور در راستای گسترش ورزش شد. راهاندازی ورزش حزب موتلفه اسلامی از دیگر مواردی بود که نایب رئیس شورای مرکزی حزب بر آن پای فشرده و اظهار امیدواری کرد در آیندهای نه چندان دور ورزش با جدیت و برنامهریزی مناسب در این تشکیلات پیگیری شود. بادامچیان در پایان بر نقش و تاثیر ورزش در عصر حاضر تأکید و جوامع مختلف را ناگزیر از پرداختن به این امر معروف دانست و حمایت خود را از اقدامات و فعالیتهای کارگروه اعلام کرد
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: