به‌روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۲۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
تعهد محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به تامین مالی آمریکا ومتجاوزین به سوریه آخرین اقدام از این جنایت است.

نصرت‌الله حیدری- همدستی این روز‌های رژیم آل سعود با آمریکا واسرائیل در ضربه زدن وتجاوز به سرزمین‌های مسلمانان مایه وهن جهان اسلام شده است. متاسفانه خاندان سعودی با پشت پا زدن به منافع جهان اسلام وتامین امکانات مالی دشمنان اسلام در حال فرو کردن خنجر از پشت به امت اسلامی هستند.

به رسمیت شناختن رژیم غاصب اسرائیل و تعهد به همکاری برای معامله بزرگ یعنی پذیرش رژیم جعلی اسرائیل و عدم بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمین مادری بخشی از این خباثت وبی شرمی است. در کنار این رویکرد ورود به جنگ‌های نیابتی به نمایندگی از امریکا واسرائیل با شکل دادن و تسلیح گروه‌های سلفی ونابودی زیر ساخت‌های امت اسلامی در سوریه، عراق، لبنان، یمن و... وکشتار هزاران مسلمان بی گناه در این کشور‌ها حاصل این راهبرد سعودی‌ها است.

تعهد محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به تامین مالی آمریکا ومتجاوزین به سوریه آخرین اقدام از این جنایت است. ترامپ که عربستان را به یک گاو شیر ده تشبیه کرده ضمن استفاده مالی وابزاری از ولیعهد بی خرد سعودی همگام با حمله به سوریه در کاخ سفید تاکید کرد که عربستان باید برای امنیت خود از خطرات ساختگی ایران باید پول بیشتری بپردازد.

راستی همانطور که رهبر معظم انقلاب اشاره کردند بالاتر از این می‌شود توهین کرد؟ امت اسلامی هرگز این خیانت‌ها را نخواهد بخشید و آل سعود به زودی خواهند فهمید اولین قربانیان این رویکرد خود آل سعود خواهند بود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: