به‌روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۲۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
در پی عدم حضور رستمی دراردوی تیم ملی وزنه برداری؛
برخواه که اعتقادی به تشکیل اردو در خارج از کشور ندارد و دربرنامه های خود اردوی برون مرزی در نظر نگرفته است ، با پایان اردوی سطح دریا در یکی از شهرهای شمالی کشورسه مرحله اردوی دیگر در تهران دایر خواهد کرد و فهرست نهایی خود را اوایل مرداد ماه به کمیته برگزاری بازی ها ارائه خواهدکرد.
خسرو کفیلی- مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی وزنهبرداری ایران برای شرکت در رقابتهای وزنهبرداری بازی های آسیایی جاکارتا در حالی با دعوت از ۱۶ وزنه بردار در مجموعه ورزشی آزادی تهران دایر شد که کیانوش رستمی همچنان غایب بزرگ این اردو بهشمار می شود.

محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنهبرداری ایران که نخستین حضورش را به عنوان سرمربی تیم ملی تجربه می کند ، برای دومین بار نام کیانوش رستمی را در بین دعوت شدگان به اردو قرار داد.

برخواه که نخستین مرحله از اردوی تیم ملی را در ماهشهر بدون رستمی به پایان رساند با پایان تعطیلات نوروزی از ۱۶ وزنه بردار برای شرکت در اردوی تیم ملی دعوت به عمل آرود و نام دارنده مدال

طلای بازی های المپیک ریودوزانیرو را نیز در میان دعوت شدگان قرار داد که این مرتبه نیز این وزنه بردار از حضور در اردو و انجام تمرینات گروهی امتناع کرد.

برخلاف مرحله اول اردوی آمادگی تیم ملی که رستمی بدون توجه به تشکیل اردوی تیم درماهشهر ،تمریناتش را به صورت انفرادی درتهران انجام داد این بار به علت مسافرت خارج از کشور در اردوی تیم ملی حاضر نشده است.

برخواه که انتظار داشت به دلیل داشتن رفاقت چند ساله اش با رستمی زمینه بازگشت دو باره این وزنه بردار را به اردوهای آمادگی تیم ملی فراهم کند به نظر می رسد که در این امر شکست خورده است و همچون سجاد انوشیروانی و محسن بیرانوند اسلافش در تیم ملی می بایست کار خود را بدون این وزنه بردار پی بگیرد.

سرمربی تیم ملی اکنون تمام توان خود را معطوف وزنه برداری همچون بهداد سلیمی، سهراب مرادی ، سعید علی حسینی و علی هاشمی خواهد کرد تا تیمی قدرتمند را روانه جاکارتا کند.

برخواه برخلاف انوشیروانی که حضورش به عنوان سرمربی تیم ملی را منوط به بازگشت رستمی به اردوی تیم ملی کرده بود که باعدم تحقق این امر کناره گیری اش را از سرمربیگری تیم ملی اعلام کرد ، راه محسن بیرانوند را پیش گرفته است و قصد دارد بدون توجه به نبود رستمی به کار خود ادامه دهد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران که برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا شش مرحله اردوی آمادگی درنظر گرفته است با خط کشیدن بر نام ۶ وزنه بردار که در مرحله اول حضور داشتند ۱۶ وزنه بردار به نامهای مجید عسگری ، علی میری ،سهراب مرادی ، علیرضا سلیمانی ،پیمان جان، سعید محمدپور ، سعید علی حسینی ، محمدزارعی ،کیانوش رستمی ،محمدرضا براری، بهداد سلیمی، علی هاشمی، همایون تیموری ،محسن بهرام زاده ، سید ایوب موسوی وعلی مکوندی را به اردو فراخوانده است که از این نفرات درماه های آتی کاسته خواهد شد تا هفت وزنهبرداراعزامی به جاکارتا مشخص شوند.

سرمربی تیم ملی با پایان مرحله دوم اردو در تهران ْ اردوی سطح دریای خود را از اواخر اردیبهشت در یکی از شهرهای شمالی دایر خواهد کردو در پایان این اردو و در رکوردگیریای که از ملی پوشان درروز نهم خرداد ماه به عمل خواهد آورد فهرست اولیه تیم ملی وزنهبرداری ایران را به کمیته برگزاری بازی های المپیک جاکارتا اعلام خواهد

برخواه که اعتقادی به تشکیل اردو در خارج از کشور ندارد و دربرنامه های خود اردوی برون مرزی در نظر نگرفته است ، با پایان اردوی سطح دریا در یکی از شهرهای شمالی کشورسه مرحله اردوی دیگر در تهران دایر خواهد کرد و فهرست نهایی خود را اوایل مرداد ماه به کمیته برگزاری بازی ها ارائه خواهدکرد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران با داشتن وزنه بردارانی همچون سلیمی ، مرادی ،هاشمی، علی حسینی و براری که سابقه شرکت در رقابتهای جهانی ، آسیایی و بازی های المپیک را دارند انتظار است به بهترین نتیجه تیم ایران در بازهای آسیایی دست یابد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: