logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۱۹۶
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
اخبار 24 ساعت گذشته:

شهردار تمام شیشه ای اصلاح طلبان این بود؟
از همه طرح‌هاي شهرداري تمام شيشه‌اي كه اصلاح‌طلبان شوراي شهر تهران طرح كردند، جلسات غيرعلني و تصميم‌گيري‌هاي پشت پرده برجاي مانده است. طرح شهرداري تمام شيشه‌اي ايده‌ اصلاح‌طلبان راه يافته به شوراي شهر تهران بود
. ايده‌اي بر مبناي شفافيت در شهرداري كه البته اصل ايده نمي‌تواند مورد تأييد نباشد. اما شوراي شهر جديد تهران اين ايده را با چاشني انتقاد به دوره‌هاي قبلي شورا و شهرداري و خصوصاً تخطئه دوران قاليباف مطرح كرد؛ اينكه آنها شفاف نبودند و فساد آمد و ما تصميم گرفته‌ايم شفاف باشيم. اما آن همه هياهوي آغازين براي شفافيت در اداره شهري پايتخت جز آنكه تلاشي براي تخريب رقباي سياسي باشد، ثمري نبخشيد. علاوه بر آنكه در عملكرد شهرداري و شورا در دوره جديد نمونه عيني براي شفاف سازي ديده نشد، در عين حال نمونه عيني براي نقص آن وجود دارد كه نشان مي‌دهد همه آن حرف‌ها در مورد شفافيت فقط حرف بود. مهم‌ترين جلسات شوراي شهر تهران در دوره جديد يكي انتخاب شهردار جديد بود كه تصميم‌ها از قبل گرفته شد و نامزدهاي ديگر انصراف دادند و بحث شفاهي روي نداد و انتخاب تك كانديدايي برگزار شد! و ديگري هفت ماه بعد و جلسه بررسي استعفاي همين شهردار كه چند روز پيش برگزار شد و كاملاً غيرعلني بود و مردم تهران در جريان ماوقع قرار نگرفتند. بسياري ديگر از مباحث مربوط به اداره شهر تهران هم در پشت درهاي بسته انجام مي‌شود. شهرداري تمام شيشه‌اي كه مي‌گفتند، اين بود؟!
درآمد یک نماینده مجلس چقدر است؟

محمدرضا صباغیان نماینده مهریز و بافق در کانال تلگرامی اش جزییات دریافتی و هزینه های دوسال نمایندگی خود را منتشر کرد. او نوشته مجلس به نمایندگان وام خرید سوزوکی و سراتو و ال ۹۰ می دهد. طبق نوشته این نماینده، وی در سال 96 ماهیانه بالغ بر 26 میلیون تومان از مجلس دریافتی داشته که حدود 7 میلیون آن به دو کارمند دفتر پرداخت شده؛ علاوه بر این، مبالغ نمایندگان در ابتدای دوره نمایندگی 280 میلیون تومان کمک هزینه مسکن دریافت می کنند این مبالغ علاوه بر تسهیلاتی است که یک نماینده می تواند رد طول نمایندگی خود دریافت کند.
سردبیر پناهنده به آمریکا و بدگویی روزنامه به وابستگی
!
یک روزنامه اجاره‌ای می‌گوید وابستگی بد است.
روزنامه آفتاب یزد که سردبیرش متواری است و به آمریکا پناهنده شده، دیروز تیتر زد: وابستگی بد است، حتی به شرق.
این تیتر آفتاب یزد در حالی است که این روزنامه طی چند سال اخیر بارها از سر ذوق‌زدگی و شیفتگی برای آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها تیتر زده است. از جمله همین چند وقت قبل و برخلاف واقعیات، کنار عکس بزرگ موگرینی تیتر زد؛ «هر چه تهران بگوید»!این روزنامه در بزک توافق با آمریکا و ادعای رفع تحریم‌ها و لزوم بستن با غرب نیز جد و جهد وافری به خرج داده است. آفتاب یزد حتی زمانی مشتاق ملاقات ظریف با وزیر خارجه آمریکا با وجود نقض برجام بود و تیتر زد «دنیا چشم به راه ملاقات ظریف با تیلرسون»!
تلگرام در کمیسیون امنیت ملی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دوشنبه ۲۰ فروردین ساعت ۱۰ تا ۱۲ نشست مشترکی را با کمیسیون اقتصادی با عنوان بررسی تهدیدهای اقتصادی شبکه تلگرام و ضرورت تامین امنیت اطلاعات شخصی افراد در شبکه‌های پیام‌رسان داخلی برگزار می‌کند. این جلسه با حضور محمدجواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و فیروزآبادی، دبیر مرکز عالی فضای مجازی برگزار خواهد شد و در آن سیاست‌ها و راهبردهای برخورد با تلگرام و تهدیدها و فرصت‌های این شبکه مجازی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

روحاني رئیس جمهوری كم حوصله است
عبدالله ناصري، فعال سياسي اصلاح‌طلب مصاحبه‌اي با روزنامه آرمان داشته و از بي حوصلگي روحاني گفته است. او مي‌گويد: «اين تفاهم يا سوء تفاهم در جامعه مخصوصاً ميان كنشگران و نخبگان ايجاد شده كه آقاي روحاني حرف‌هاي خوبي مي‌زند، اما پيگيري يا فعل و انفعال خاصي را در ارتباط با اين حرف‌هاي خوب نمي‌بينند... تحليل من اين است كه آقاي روحاني برخلاف رؤساي جمهور قبلي، حتي آقاي احمدي‌نژاد، براي وزراي خود وقت نگذاشته و وارد كارهاي ريزو درشت وزارتخانه‌اي نشده و ارزيابي از توانمندي و كار درون وزارتخانه‌اي ندارد. بالاخره اين گلايه‌اي است كه از آقاي روحاني بوده و در هيچ كدام از رؤساي جمهور پس از انقلاب سابقه نداشته كه رئيس‌جمهور براي وزرا و استانداران خود وقت گفت‌وگوي اختصاصي نمي‌گذارد... در مقايسه با چهار رئيس‌جمهور گذشته آقاي روحاني رئيس‌جمهور كم‌حوصله‌اي است و در سطح بالاي مديريتي كم‌حوصله بودن نمره بالايي ندارد. امروز پس از پنج سال آقاي روحاني بايد ارزيابي روشني از تك تك دولتمردان خود داشته باشد كه من معتقدم ندارد. »
احمد توكلي هم در دولت اول روحاني خبر از گلايه وزرا از رئيس جمهور داده بود، به دليل آنكه روحاني به آنها وقت ملاقات نمي‌دهد. چندي پيش هم فاطمه هاشمي گفته بود: «در دولت آقاي هاشمي تمام افراد در سطوح مختلف نه فقط در سطح وزير بلكه از رئيس‌اداره و مديركل و معاونان هم به آيت‌الله هاشمي زنگ مي‌زدند و ايشان به آنها جواب مي‌داد، نامه‌ها را هم سريعاً دستور پيگيري مي‌دادند، ولي آقاي روحاني هيچ كدام از اين كارها را انجام نمي‌دهد، حتي با وزيران خود هم وقت ملاقات نمي‌گذارد و وزيران ايشان هم در همين دولت از ايشان گله دارند».

کی‌روش مشتری جدید پیدا کرد

یک سایت آفریقایی از کارلوس کی روش به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال کامرون سخن به میان آورد. تیم‌ ‌ملی فوتبال کامرون یکی از جا مانده‌های بزرگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آفریقا بود و این تیم نتوانست جواز حضور در این رقابت‌ها را به دست بیاورد. در حالی که فدراسیون فوتبال کامرون فراخوانی برای آمادگی مربیان برای حضور در روی نیمکت مربیگری این تیم داشت، بیش از ۶۰ مربی از جمله ویلی سانیول و کلود ماکلله، اعلام آمادگی کردند و گفته شده است که کارلوس کی‌روش، سرمربی فعلی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هم یکی از همین گزینه‌هاست. کارلوس کی‌روش موزامبیکی الاصل پیشتر هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال آفریقای جنوبی را بر عهده داشت.
دنیس راس: خروج آمریکا از برجام موجب برتری ایران می‌شود

یک مقام سابق آمریکایی تصریح کرد خروج آمریکا از برجام موجب برتری ایران می‌شود.
دنیس راس که در دولت‌های کارتر، ریگان، بوش، مسئولیت‌های مختلفی داشته، مشاور کلینتون و دستیار ارشد اوباما بود. راس در واشنگتن پست نوشت: ترامپ احتمالا فکر می‌کند که خروج از توافق او را نسبت به تهران سخت‌گیر نشان می‌دهد، در حالی که خروج از توافق هسته‌ای موجب برتری ایران خواهد شد.توافق هسته‌ای محدودیت‌هایی را برای برنامه‌ هسته‌ای ایران داشته است. خطر ایران هسته‌ای در برجام محدود شده، و اگر ترامپ از توافق خارج شود متاسفانه اروپایی‌ها دردسر زیادی خواهند کشید تا ایران را در توافق نگه دارند و ایران می‌داند چطور با این ترس اروپایی‌ها بازی کند.
تهران اعلام کرده که می‌تواند سانتریفیوژ‌های جدید و بسیار موثرتری بدون محدودیت در تعداد آن تولید کند. این مطمئنا ترس اروپایی‌ها را افزایش می‌دهد.اما عمق نگرانی‌ها در مورد خروج آمریکا از توافق بیشتر می‌شود. گسترش نیروهای ایران و نایبان آن و پیشرفت نظامی آنها در سوریه باید در کانون توجه دولت ترامپ قرار گیرد.ترامپ شاید فکر می‌کند که خروج از توافق هسته‌ای او را نسبت به تهران سخت‌گیر نشان می‌دهد این طور نیست، این تهدید واقعی نادیده گرفته می‌شود و به ایران برتری می‌دهد.ایران می‌داند آمریکا تنهاست و فشار معنی‌داری برای توقف آنچه آنها در منطقه انجام می‌دهند وجود نخواهد داشت.

ابراهیم تاتلیسس به ایران می آید

رحیم شهریاری، خواننده پاپ آذربایجانی، درباره حواشی یکی از پست‌های صفحه شخصی‌اش که در آن از حضور ابراهیم تاتلیسس (Ibrahim Tatlıses) در ایران خبر داده بود، گفت: چون دیدم صدای سحرآمیز ابراهیم تاتلیسس از رسانه ملی پخش شد، روز سیزدهم فروردین تصمیم گرفتم این موضوع را به عنوان دروغ سیزده مطرح کنم تا شاید به زودی به واقعیت بپیوندد! من همیشه موافق حضور چهره‌های بزرگ در ایران بوده و هستم و قطعا حضور ابراهیم تاتلیسس می‌تواند صنعت توریست تبریز را به شدت گسترش دهد.
سه بار اعدام برای راننده شبه داعشی

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از محکومیت عامل قتل سه نفر از مأموران نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران به سه بار قصاص خبر داد. محمد شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: متهم این پرونده علاوه بر سه مرتبه قصاص به حبس نیز محکوم شده است.

بر اساس این گزارش، ۳۰ بهمن ماه سال 96 تجمع شماری از دراویش گنابادی در خیابان گلستان هفتم پاسداران منجر به درگیری با پلیس شد و در نهایت به خشونت کشیده شد. طبق اعلام پلیس در این درگیری یک راننده منتسب به معترضین با اتوبوسی که در محل پارک شده بود، به سوی گروهی از مأموران آمد و سه نفر از مأموران نیروی انتظامی توسط اتوبوس مذکور و یک بسیجی هم توسط یک ماشین سمند زیر گرفته و شهید شدند، یک بسیجی دیگر هم بر اثر ضرب و شتم شهید شد و ۳۰ مأمور نیز زخمی شدند.

یک ایرانی- امریکایی معاون وزیر بازرگانی امریکا شد

یک وکیل ایرانی- امریکایی به عنوان معاون جدید وزارت بازرگانی امریکا سوگند یاد کرد. به گزارش ایلنا به نقل از بی‌بی‌سی، «نازک نیک‌اختر» وکیل ایرانی- امریکایی به عنوان معاون جدید وزارت بازرگانی ایالات متحده سوگند یاد کرده است. نیک‌اختر معاون وزیر بازرگانی در امور صنایع و تحلیل اطلاعات خواهد بود.

مجلس سنای امریکا در تاریخ نوزدهم مارس، با معاونت نیک‌اختر موافقت کرده بود. او پیش از این در یک شرکت حقوقی در واشنگتن به عنوان وکیل در زمینه تجارت بین‌المللی فعالیت می‌کرد. نازک نیک‌اختر دانش آموخته دانشگاه‌های لس‌آنجلس و سیراکیوز است و مدتی نیز در دانشگاه «جورج تاون» تدریس کرده است.

جنجال بازیکن سابق پرسپولیس در ترکیه

همه تصور می‌کردند حضور پیام صادقیان در ترکیه پایانی برای حواشی زندگی این بازیکن باشد اما در ایام نوروز، یک خانم ایرانی اهل ترکیه، ویس‌هایی از او رو کرد که در نوع خود عجیب بود. این خانم که ظاهراً بیشتر قصد جذب فالوور را داشت، ویس‌های پیام صادقیان را رو کرد که او را عشق خود خوانده بود. این خانم در چند ویدئولایو حرف‌های تندی علیه صادقیان زد و از این گفت که حتی رابطه‌شان جدی شده بود چرا که پیام با برادر این خانم هم حرف زده است. درست یا غلط، این ماجراها برای صادقیان خیلی دردسرساز شد و حتی یکی از خواننده‌های معروف زیرزمینی هم برای حل مشکل پا پیش گذاشت. یکی از سوژه‌های فضای مجازی هم که با ویدئوهای خود اسباب خنده می‌شود در کنار این خانم ایستاد و حرف‌هایی علیه صادقیان زد. البته او یک روز بعد ویدئوی عذرخواهی از صادقیان منتشر کرد.

توصیه آیت‌الله نوری همدانی درباره مبارزه با رانت و قاچاق

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه در جامعه رکود حاکم است که باید حل شود، گفت:‌ اگر مدیریت صحیح باشد دیگر رانت‌خواری و قاچاق نخواهیم داشت. آیت‌الله حسین نوری‌همدانی پیش از ظهر امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به شعار «حمایت از تولید کالای ایرانی» اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند که در ایران امکانات بسیار است اما برای بهره‌مندی از این امکانات، مدیریت صحیح نیازمندیم تا از این امکانات به نحو صحیح بهره‌برداری کنیم. نعمت فراوان است اما باید مدیریت صحیح شود تا کار و ارزانی در کشور به‌وجود آید، همچنین باید تولید به‌وجود آید تا معیشت مردم درست شود. مرجع تقلید شیعیان گفت: چند سال است می‌بینیم که تورم را پایین آوردیم اما در جامعه رکود حاکم است که باید حل شود، اگر مدیریت صحیح باشد دیگر رانت‌خواری و قاچاق نخواهیم داشت، مملکت همان‌طور که نیازمند امنیت است به اقتصاد پویا نیز نیازمند است چراکه دشمن در کمین بوده و به دنبال ناکارآمدی نظام است.

روایت سردار جعفری از عبرت‌های اعتراضات سال 96

فرمانده کل سپاه توصیه های نوروزی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) را موضوعی ملی و راهبردی برای سپاه و همه کشور دانست و تاکید کرد: تمامی موضع گیری های سیاسی و رسانه ای باید تقویت کننده روح امید و انگیزه غلبه بر مشکلات در جامعه باشد. سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار نوروزی فرماندهان، مسئولین، کارکنان حوزه مرکزی و رده های سپاه مستقل در تهران که در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد با تبریک سال نو و اظهار امیدواری نسبت به تلاش توأم با معرفت، معنویت و بصیرت عمیق تر در اجرای خالصانه مأموریت های محوله در سال ۱۳۹۷ اظهار کرد: سال ۹۶ با تمام تلخی ها و شیرینی های خود درس‌های بزرگی را فراروی مردم و مسئولین کشور قرار داد . وی افزود: یکی از رخدادهای عبرت انگیز سال گذشته برنامه ریزی دشمن برای سوار شدن بر اعتراضات مردم به مشکلات اقتصادی و معیشتی بودکه سوء استفاده منافقین، صهیونیست‌ها و بدخواهان داخلی و خارجی از آن را به همراه داشت.

سبک زندگی یک اختلاسگر نفت!

اختلاسگر شرکت نفت که مدتی است به همراه خانواده‌اش متواری است، در سالهای حضور و زندگی‌اش در ایران نحوه‌ی گذران زندگی‌اش چندان شباهتی به دیگر کارمندان شرکت‌های دولتی نداشته است. طبق اخبار و تصاویر رسیده به خبرنگار انصاف نیوز، فرزند او هزینه‌ی زندگی بسیار بالایی داشته است، علاقه‌ی زیاد به ماشین‌های قرمز رنگ، باعث شده بود تا کلکسیونی از ماشین‌های لوکس دنیا به رنگ قرمز را در پارکینگ خود داشته باشند؛ این کلکسیون‌ها تنها مختص ایران نبود بلکه در دبی و انگلیس هم این مجموعه‌ها را جمع کرده بودند. آنها برای خود کشتی تفریحی داشتند که به نام پسرشان بوده و هنوز هم هست و بسیاری از میهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی بر روی آن برگزار می‌شده است. بریز و بپاش‌های خانواده‌ی آقای «ر» عجیب بود؛ مثلا مسافرت‌هایی که برای هر آدم عادی ممکن است ۴۰۰ دلار هزینه داشته باشد، او و خانواده‌اش به این دلیل که با فرست کلاس‌های اسپشیال سفر می‌کنند شاید برای همان بلیت هربار ۳۰، ۴۰ میلیون تومان هزینه می‌کنند. نحوه‌ی زندگی آنها در انگلستان هم بسیار دست و دلبازانه بوده است. به این بهانه که پسرشان اقامت تحصیلی در انگلستان داشته است رفت و آمد زیادی به این کشور داشته‌اند و سرمایه‌گذاری‌های کلانی می‌کردند. اگر دانشجویی معمولی در انگلستان با ماهی ۱۰۰۰ پوند می‌تواند در آن کشور زندگی کند، فرزند او فقط ۱۰ هزار پوند هزینه‌ی کلوپ‌های شبانه و خوشگذرانی‌هایش بوده است. در ایران هم وضعیت زندگی‌شان تفاوتی با کشورهای دیگر نداشته است؛ تعداد قابل توجهی ملک داشته‌اند که میزانی که از آنها ضبط شده، صحه‌ای بر این موضوع است. این مدیر اختلاسگر شرکت اکتشاف نفت، بر خلاف اخبار منتشر شده اقامت کانادا را ندارد و احتمال می‌رود که همچنان در امارات باشد. پیش از فرار هم بیشتر رفت‌وآمد آنها به انگلستان بوده است.

انتقاد کیهان از ابتذال سریال پایتخت

روزنامه کیهان نوشت: رسانه سلطنتی انگلیس (BBC) نسبت به روند تبلیغ کالاها و گردشگری خارجی در سری پنجم از مجموعه «پایتخت»، ابراز شگفتی و البته خشنودی کرد!

بی‌بی‌سی در وب سایت خود نوشت: «... در حالی که آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران تولید و حمایت از کالای ایرانی را شعار نوروز سال ۱۳۹۷ قرار داده است، خط داستانی این سریال روندی معکوس را تبلیغ کرده است. تبلیغ لباس‌های ساخت خارج و ورود قاچاق آن به ایران... نمایشی که در این سریال از زیبایی‌های شهر ادنای ترکیه به تماشا گذاشته شد، حتی برخی از منتقدان در شبکه‌های مجازی را به این سمت سوق داد تا فیلم را اثری تبلیغی برای جاذبه‌های گردشگری این شهر ترکیه‌ای بدانند...»

سریال «پایتخت»، یکی از معدود مجموعه‌های رسانه ملی بود که با تکیه بر فرهنگ و آیین‌های بومی و حمایت از ارزش‌ها و باورهای ملی و دینی این سرزمین در سری‌های اول و دوم و به خصوص سری سوم خود، نکات متعددی از ابعاد مختلف سبک زندگی ایرانی/اسلامی را در قالب ملودرامی طنزآمیز و جذاب بر صفحه تلویزیون برد اما متاسفانه به دلائلی از جمله فشارها و سرکوب شبه روشنفکری که معمولا در فضای رسانه‌ای کشور هر ساز مخالف خود را به شدت منکوب می‌کند در سری چهارم، سریال «پایتخت» به جز افت شدید ساختاری، به لحاظ محتوایی نیز از آن فضای ملی و دینی خود فاصله گرفته و به دعواهای خانوادگی و بحث‌های بی‌پایان قومی و قبیله‌ای و موضوعات سطحی و پیش پا افتاده پرداخته است.

اما در حالی که تصور می‌شد با ورود سازمان فرهنگی اوج به عرصه تولید این سریال، سری پنجم آن از کیفیت لااقل محتوایی بهتری برخوردار شود اما متاسفانه همان روند نزولی و سقوط ساختار و محتوا در این سری حتی با سرعت بیشتری ادامه یافت و شاید با اغماض تنها برخی لحظات جلوه‌های ویژه تصویری و میدانی خصوصا در صحنه‌های بالن سواری، بخش قابل قبول آن باشد!

نمی دانیم آیا این دوستان هنوز متوجه نشدند برای یک اثر هنری یا رسانه‌ای اگر موضوعات ضدملی و غیر ارزشی مطرح کند، یک یا چند کاراکتر و یا موضوع با هویت ملی و ارزشی نمی‌تواند کسب وجهه نماید؟! مثلا اینکه در فیلمی روابط غیر شرعی مابین زنان و مردان نامحرم حاکم باشد و عشق‌های آنچنانی شکل بگیرد، حضور دو کاراکتر فرضا رزمنده مدافع حرم در این میان، نه تنها مشروعیتی به روابط فوق نمی‌دهد بلکه حتی توهینی به مدافعان حرم تلقی خواهد شد.

در سری پنجم از مجموعه «پایتخت» هم به مضحکه کشاندن گروه تروریستی داعش در 10-15 درصد پایانی سریال نمی‌تواند مشروعیتی برای 80-90 درصد دیگر آن تلقی شود که شامل صحنه‌های مبتذل، به سخره کشاندن برخی احکام اسلامی و همچنین تبلیغ کالا و مد و سبک زندگی غربی و از آن فاجعه بارتر، رپرتاژ آگهی چند قسمتی برای گردشگری در ترکیه می‌شد! ضمن اینکه ساختار سریال نیز ضعیف‌تر از سری قبل، بیشتر ترکیبی از چند کلیپ با صدای ابراهیم تاتلیس (که چند روز قبل همراه خواننده معلوم‌الحال ترک «آژدا پکان» به تبلیغ برای نظامی‌گری اردوغان پرداخته بود) و تصاویر توریستی و نمایش‌های روحوضی و قطعات تقلیدی از سیاه بازی‌های قدیمی بوده که محور آنها بر سوء تفاهم و برداشت‌های کج قرار می‌گیرد. کوتاه کردن برخی صحنه‌های سریال هم در پخش یا بازپخش (از سوی سازمان اوج و یا دیگران) نه تنها کمکی به آن نکرده بلکه حکایت همان کور کردن چشمی است که خواستند ابرویش را درست

کنند!

سخنی هم با برادران سازمان اوج در میان است و آن اینکه بازیگر نقش اول سریال پایتخت در مصاحبه‌ای گفته است از ابتدا با سازمان اوج شرط کردیم که به هیچ‌وجه در متن و محتوای آن دخالتی نکند! یعنی فقط به دریافت هزینه سریال از سازمان اوج چشم داشته‌اند و سؤال این است که وقتی قرار است سازمان اوج در متن و محتوا دخالتی نداشته باشد با چه مجوز شرعی و قانونی هزینه سنگین تهیه این سریال را از بودجه بیت‌المال پرداخته است؟!

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: