به‌روز شده در: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
logo
کد خبر: ۲۷۱۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گلستان:
نماینده‌ای می‌شناسم که قدرت پرداخت 5 میلیون وام را نداشت ولی اکنون دارای ثروت زیادی است که با حقوق مجلس حاصل نمی‌شود.
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گلستان یکی از عمده‌ترین مشکلات جامعه را در کسب اموال نامشروع برخی مسوولان دانست و تاکید کرد: اعاده اموال نامشروع به بیت‌المال باید از 30 سال قبل انجام می‌گرفت.

سیدحسن سیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان به بیت‌المال باید از سال‌های گذشته مطرح می‌شد عدم وجود این قانون باعث شد که برخی به مسوولیت‌ها به عنوان طعمه نگاه کنند.

وی تصریح کرد: این طرح باید شامل نمایندگان نیز شود، نماینده‌ای می‌شناسم که قدرت پرداخت 5 میلیون وام را نداشت ولی اکنون دارای ثروت زیادی است که با حقوق مجلس حاصل نمی‌شود.

دبیر حزب موتلفه استان گلستان با اشاره به اینکه مجلس دارای اختیارات زیادی است، افزود: مجلس می‌تواند رای به عدم کفایت رئیس جمهور نیز بدهد ولی باید این اراده در مجلس شکل بگیرد.

سیدی بیان کرد: اعتقاد دارم آنقدر که از شفافیت سخن گفته می‌شود شفافیت وجود ندارد، کدامیک از مسوولان آمدند به مردم گزارش اموال خود را دادند فقط گفتند به قوه قضاییه گزارش دادیم.

وی با تصریح این نکته که اصلا مردم به برخی مسوولان بی‌اعتماد شدند، ابراز کرد: متاسفانه تلقی خوبی از مسوولان در ذهن مردم وجود ندارد و خوب‌ها نیز به پای بدان می‌سوزند.

دبیر حزب موتلفه استان گلستان با تاکید بر اینکه باید امنیت را از فرصت‌طلبان گرفت بر لزوم تسریع در اجرای این طرح تاکید کرد و گفت: امیدواریم این طرح‌ها شعاری و مقطعی نباشد مردم منتظر هستند بدانند فاصله طبقاتی آنها با مسوولان جمهوری اسلامی چقدر است مسوولان باید گزارش بدهند که چقدر ثروت دارند.

برچسب ها: گلستان
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: