به‌روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۷۰۰۳
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
عبدالله فاتحی:
اگر بعضی از مسئولان چشم‌های خود را باز کنند می‌ببینند که راهپیمایی بی‌نظیر و تماشایی22 بهمن، بزرگترین رفراندومی بود که ملت ایران برگزار کرد.
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر با قدردانی از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ یهمن گفت: مسئولان قدرشناسی خود را با حل مشکلات جامعه در حوزه اقتصادی، معیشتی و بیکاری مردم نشان دهند.

عبدالله فاتحی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، ضمن قدردانی از مردم بوشهر که همگام با دیگر مردم اقصی نقاط کشور در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند، اظهار داشت: مردم با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم میکنند اما لحظههای از حمایت و وفاداری خود نسبت به نظام اسلامی و آرمانهای انقلاب و خون شهدا کوتاه نیامدهاند.

وی با تاکید بر قدرشناسی مسئولان از مردم در حضور حماسی راهپیمایی 22 بهمن خاطر نشان کرد: مسئولان قدرشناسی خود را با حل مشکلات جامعه در حوزه اقتصادی، معیشتی و بیکاری مردم نشان دهند.

فاتحی با اشاره به اینکه مردم از ارزشها ودستاوردهای انقلاب اسلامی محافظت میکنند بیان کرد: مردم با وجود مشکلات اقتصادی، بیکاری و گرانیها، نشان دادند که با نظام اسلامی و انقلاب مشکلی ندارند و مشکلات آنها ناشی از بیتدبیری مسئولانی است که قادر به رفع مشکلات اقتصادی مردم نیستند زیرا غیرتمندانه به میدان آمدند تا از ارزشها ودستاوردهای انقلاب اسلامی محافظت کنند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود : رهبر معظم انقلاب اسلامی این راهپیمایی را بسیار خیره کننده و بزرگ توصیف کردند و فرمودند که این حرکت ملت ایران، پاسخ دندانشکنی به سست عهدان بود.

این فعال سیاسی استان بوشهر تاکید کرد: اگر بعضی از مسئولان چشمهای خود را باز کنند میببینند که راهپیمایی بینظیر و تماشایی22 بهمن، بزرگترین رفراندومی بود که ملت ایران برگزار کرد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: