به‌روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
سیدمصطفی میرسلیم:
میرسلیم در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان در خصوص انفعال حزب موتلفه اسلامی در موضع‌گیری صریح و محکم علیه مفاسد اقتصادی، گفت: مواضع حزب موتلفه در مسائل مختلف بیان شده اما شوربختانه قدرت رسانه‌ای برای انتقال آن پیام به بدنه جامعه وجود ندارد.
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: امروز شاهدیم که در موضوع اقتصاد مقاومتی، قرارگاه تشکیل شده اما در عمل کار خاصی صورت نگرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، سید مصطفی میرسلیم در جمع مسؤولان و اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کازرون با بیان اینکه مسئله‌ای که مورد تأکید رهبری است موضوع اشتغال و اقتصاد بوده که پیرو شعارهای اقتصادی چند سال گذشته مطرح شد، اظهار کرد: امروز شاهدیم که در موضوع اقتصاد مقاومتی، قرارگاه تشکیل شده اما در عمل کار خاصی صورت نگرفته است.

وی با اشاره به اینکه امروز مسئله اصلی کشور، بحث اقتصاد است، بیان کرد: مسئله‌ای که امروز باید مورد بررسی قرار گیرد راه‌های خروج از مشکلات اقتصادی کشور است که اگر نگوییم قبل از همه مسائل اما همزمان با بقیه مسائل باید به مسئله مفاسد توجه شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فساد اقتصادی یک بعد عملیاتی و یک بعد حیثیتی دارد؛ که در بعد حیثیتی یعنی در شأن انقلابی که 40 سال از آن گذشته است نیست که این همه مفاسد در آن وجود داشته باشد.

میرسلیم با بیان اینکه چگونه می‌شود ما که مدعی ام‌القرایی جهان اسلام هستیم نتوانیم با مفاسد اقتصادی برخورد جدی داشته باشیم، افزود: من در زمان وزارت خودم در دهه 70 مسئله‌ای را مطرح کردم که اقتصاد و فرهنگ اساس زندگی است.

وی نخستین شرط برخورد با مفاسد اقتصادی را ایمان به ضرورت برخورد با مفسد دانست و اظهار کرد: یکی از علل تأخیر در به نتیجه رسیدن پرونده‌های مفاسد اقتصادی، نفوذ برخی از مفسدین در دستگاه‌ها است.

میرسلیم در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان در خصوص انفعال حزب موتلفه اسلامی در موضع‌گیری صریح و محکم علیه مفاسد اقتصادی، اظهار داشت: مواضع حزب موتلفه در مسائل مختلف بیان شده اما شوربختانه قدرت رسانه‌ای برای انتقال آن پیام به بدنه جامعه وجود ندارد.

وی در خصوص رسانه و فضای مجازی گفت: مدیریت بر رسانه‌ها از طرف جبهه استکبار صورت می‌گیرد و قدرت ما در این حوزه پایین است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: