به‌روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۹۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی:
مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی گفت: بانوان ایرانی اجازه نمی‌دهند تا فتنه‌گران حجاب فاطمی را بر سر نیزه کنند و مروج قانون‌شکنی شوند.
مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی گفت: بانوان ایرانی اجازه نمی‌دهند تا فتنه‌گران حجاب فاطمی را بر سر نیزه کنند و مروج قانون‌شکنی شوند.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، مدیر بانوان حزب نشستی با بانوان فعال سیاسی، ایام الله دهه فجر را سرآغاز طلوع اسلام و خاستگاه ارزش‌های اسلامی دانست و اظهار کرد: دهه فجر آئینه ای است که اسلام در آن درخشید و ایران اسلامی رنگ و بویی خدایی گرفت و با آغاز این دهه طراوت و شادابی به تاریخ کشور بازگشت.

مریم گائینی‌پور ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام حزن و اندوه حضرت ولی‌عصر(عج) و ایام شهادت جانگداز ام الائمه، حضرت فاطمه زهرا(س) با بیان اینکه ایشان مظهر کمالات و برترین اسوه انسانها به ویژه بانوان از نظر عفاف و حجاب بودند، گفت: امروزه کسانی که هویت خود را گم کرده و به آن دست نیافته اند، ناگزیر به تقلید کورکورانه از دیگران هستند و با بی حجابی و بدحجابی مظهر انسان هایی هستند که احساس خلاء وجودی دارند.

وی در ادامه افزود: در جامعه امروزی و در نظام جمهوری اسلامی حجاب با نهاد زن ایرانی گره خورده و آن را بخشی از هویت خود می داند.

مدیر بانوان حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: بانوان سرزمین ایران اسلامی همانگونه که در پیروزی انقلاب دین خود را ادا کردند، امروز هم اجازه نخواهند داد تا فتنه گران، حجاب فاطمی را بر سر نیزه کنند و با تفکرات خیابانی، مروج قانون‌شکنی باشند.

گائینی‌پور در پایان با تاکید بر فرهنگ سازی و نهادینه کردن عفاف و حجاب خاطرنشان کرد: همه ما موظفیم در اعتلای این فرهنگ غنی و بازگرداندن فطرت های گم شده تلاش و کوشش کنیم و سرنوشت نظام جمهوری اسلامی ایران را به اوج شعور تاریخی برسانیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: