به‌روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
عبدالرضا مصری:
در کوچه محل سکونت بنده در تهران نیز تقریبا شاخه همه درختان بر روی ماشین‌ها شکسته بود و هنوز هم پس از گذشت یک هفته شرایط به همان روال است. اداره کردن شهر مدیریت لازم دارد که متاسفانه چنین چیزی را در این برهه مشاهده نکردیم.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: در اتفاقات اخیر نه مدیریت شهری و نه مدیریت برون شهری نتوانستند نمره مطلوبی کسب کنند.

اداره تهران مدیریت می خواهد که نیست!

به گزارش جهان نيوز، عبدالرضا مصری، نماینده مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار دانشجو، با اشاره به عملکرد ضعیف مسئولان در اتفاقات اخیر بارش برف اظهار داشت: در اتفاقات اخیر نه مدیریت شهری و نه مدیریت برون شهری نتوانستند نمره مطلوبی کسب کنند.

وی با بیان اینکه متاسفانه علی رغم پیش بینی هواشناسی در خصوص شرایط جوی، مدیریت شهر تهران و مسیر‌های خارج از شهر عملکرد مناسبی نداشتند، تصریح کرد: این حادثه دفعتا رخ نداد که مسئولان بخواهند بهانه یکباره بودن آن را بیاورند.

مصری با اشاره به ابعاد نظارتی بر این موضوع یادآور شد: متاسفانه در این اتفاقات شاهد برخی سوء استفاده از سودجویان بودیم. به طور مثال طبق گزارشات رسیده در فرودگاه حضرت امام خمینی ساندویچ‌هایی تا ۲۰۰ هزار تومان به مردم فروخته می‌شد و یا در بحث حمل و نقلی گزارشی مبنی بر اینکه برخی رانندگان برای مسیر فرودگاه تا تهران از مردم حدود یک میلیون تومان پول دریافت کرده اند وجود دارد که این‌ها همه ناشی از سوء مدیریت است.

مصری با تاکید بر اینکه اگر مسئولان انجام وظیفه می‌کردند و جاده را پس از بارش برف، برف روبی می‌کردند تا این اندازه در حق مردم اجحاف نمی‌شد، بیان داشت: لغو پرواز‌ها به دلیل برودت هوا و شرایط جوی یک بحث جداست، اما انتقال مسافرین حداقل به شهر تهران یک وظیفه بسیار بسیار کوچک بود که مورد انتظار مردم نیز قرار داشت.

وی یادآور شد: در کوچه محل سکونت بنده در تهران نیز تقریبا شاخه همه درختان بر روی ماشین‌ها شکسته بود و هنوز هم پس از گذشت یک هفته شرایط به همان روال است. اداره کردن شهر مدیریت لازم دارد که متاسفانه چنین چیزی را در این برهه مشاهده نکردیم.

وی با اشاره به سخنان عجیب شهردار تهران در ایام بارش برف مبنی بر اینکه هر یک از مردم بهتر است شاخه‌های درختانی که بر اثر بارش برف سنگین شده اند را بتکانند، خاطرنشان کرد:‌ای کاش آقای نجفی خودشان ابتدا از یک کوچه شروع می‌کردند و سپس به مردم نیز می‌گفتند که با من همراهی کنید.

برچسب ها: عبدالرضا مصری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: