به‌روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۸۵۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
مصری با انتقاد از تبعیض در اعطای کانکس:
مصری گفت: به خاطر خدا هم که شده به مردم کانکس بدهید. یک هفته نوبت ماندن برای استحمام، آن زمان متوجه می شوید که یک مادر برای کودکش چه می کشد. برای خدا هم شده نگذارید مردم برای این مدت سختی بکشند.
نماینده مردم کرمانشاه با اشاره به وضعیت نامناسب زلزله‌ زدگان انتقادکرد: برای خدا هم که شده به زلزله‌ زدگان کانکس دهید.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در تذکر خارج از دستور جلسه امروز مجلس با انتقاد از وضعیت کنونی زلزله‌زدگان کرمانشاه اظهار کرد: خدمت به زلزله‌زده‌ها در حال تلخ شدن با تبعیض است. 30 تا 40 درصد از مردم دو ماه است که زیر چادر هستند. تصویب کرده بودیم که دولت متکلف شود 100 هزار کانکس بسازد اما هم اکنون به یکی می گویند تو مستاجری، تو قدت کوتاه است یا تو قدت بلند است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه به زلزله‌ زدگان باید کانکس داده شود گفت: یک کانکسی بدهید که زن و بچه بتوانند در آن زندگی کنند. چند شب گذشته 35 چادر را باد برده است. زن و بچه مردم زیر این چادرها هستند. خواهران مجلس دو ماه است که خواهران ما مجبورند با مقنعه وچادر زیر این چادرها بخوابند ما 300 هزار میلیارد تومان برای 10 یا 15 هزار میلیارد تومان هزینه می کنیم و به مردم سختی می دهیم. اگر توانستید یک هفته وسط یک بلوار که از دوطرف آن کامیون و تریلی تردد می کنند صبح تا شب و شب تا صبح با 5 کودک زندگی کنید آن زمان می توانید قبول کنید که مردم هم یک سال بتوانند چنین وضعیتی داشته باشند.

مصری ادامه داد: به خاطر خدا هم که شده به مردم کانکس بدهید. یک هفته نوبت ماندن برای استحمام، آن زمان متوجه می شوید که یک مادر برای کودکش چه می کشد. برای خدا هم شده نگذارید مردم برای این مدت سختی بکشند.

برچسب ها: مصری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: