به‌روز شده در: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
سیدرضا صالحی امیری سه روز پیش از پایان زمان ثبت نام از نامزدهای تصدی پست های مختلف کمیته ملی المپیک با حضور در این کمیته ، نام خود را به عنوان کاندیدای ریاست این کمیته ثبت کرد.
خسرو کفیلی- سیدرضا صالحی امیری سه روز پیش از پایان زمان ثبت نام از نامزدهای تصدی پست های مختلف کمیته ملی المپیک با حضور در این کمیته ، نام خود را به عنوان کاندیدای ریاست این کمیته ثبت کرد.

صالحی امیری که چندی پیش با انتخابش به عنوانخبره ورزشی، به تمامیگمانی زنی ها در باره سپردن صندلی ریاست آینده کمیته ملی المپیکتقریبا پایان داده بود ، با حضورش در این کمیته و ثبت نام عملا از اعلان تصمیمش برای پوشیدن رخت ریاست کمیته ملی المپیک خبر داد.

انتخاب رضا صالحی امیری که تنها سه ماه سرپرستی وزارت ورزش و جوانان در حوزه ورزش در کارنامه اش وجوددارد ،به عنوان کارشناس خبره مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک که به اذعان برخی کارشناسان مهر تائیدی بود بر تمام شایعاتی که از ماه ها پیش مبنی بر حضورش در انتخابات این کمیته بود ، اکنون با ثبت نام برای کاندیداتوری ریاست کمیته ملی المپیک به حقیقت مبدل شده است.

صالحی امیری که در دوره اول ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی نتوانست رای اعتماد مجلس شورای اسلامی را برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان اخذ کند، حالدر پی آن است که ریاست دستگاه دیپلماسی ورزش را که اکنوندر اختیار کیومرث هاشمی است،برعهده بگیرد.

حضور صالحی امیری در محل کمیته ملی المپیک و پر کردن فرم نامزدی ریاست این کمیته خط بطلانی بر ابراز نظرهای افرادی بود که عنوان کرده بودند که ترجیح صالحی امیری همچنان تصدی پست
قائم مقامی شهرداری است.

صالحی امیری که قائم مقام شهردار و معاون فرهنگی - اجتماعی شهرداری تهران نیز هست به خوبی می داند پس از شرکت در انتخابات کمیته ملی المپیک و کسب آرای لازم برای ریاست این کمیته می بایست از این معاونت استعفا دهد. صالحی امیری تا زمان نگارش این مطلب با یک رقیب برای برای تصدی پست ریاست کمیته ملی المپیک رقابت خواهد داشت. محمود خسروی وفا چهره نام آشنای ورزش کشور به ویژه در بخش معلولان تنها رقیبی است که صالحی امیری در انتخاباتی که روز 25 دی ماه برگزار می شود ، پیش رو دارد. محمد درخشان برای عضویت در هیئت اجرایی و دبیر کلی، محمد علی صبور برایعضویت درهیئت اجرایی، میترا نوریو کیکاووس سعیدی برای پست خزانه داری، رباب شهریان برای نائب رئیسی، سید عبدی افتخاری، مجید کیهانی و علیرضا رحیمی برای عضویت در هیئت اجرایی، محمود خسروی وفا برای ریاست و نائب رئیسی کمیته ملی المپیک، مهدی علی نژاد برای پست دبیر کلی و خزانه داری، صادق فرجی برای دبیر کلی و عضویت در هیئت اجرایی، زهرا اینچه درگاهی برای عضویت در هیئت اجرایی، فضل اله باقر زاده برای نائب رئیسی وعضویت در هیات اجرایی، هاشم اسکندری برای نائب رئیسی، مهدی تاج برای عضویت در هیئت اجرایی افرادی هستند که تا زمان نگارش این مطلب برای انتخابات کمیته ملی المپیک ثبت نام کرده اند

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: