کد خبر: ۲۶۵۹۴
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
اخبار 24 ساعت گذشته:

فاطمه هاشمی:آقای روحانی شبیه پدرم نیست!
فاطمه هاشمی، فرزند مرحوم هاشمی‌رفسنجانی با بیان اینکه آقای روحانی هیچ‌گاه یک شخصیت اصلاح‌طلب به شمار نمی‌رفته، گفته است: «به ‌نظر من هیچ‌ شباهتی بین اعتدالگرایی آیت‌الله هاشمی و آقای روحانی وجود ندارد. برخی به شکل عجیبی تلاش می‌کنند افراد را به هم شبیه کنند. این در حالی است که هر کسی منش، استراتژی و راهبرد خاص خود را دارد. به همین دلیل نیز افراد را باید با منش و راهبردهایی که در نظر داشتند، با هم مقایسه کرد. برخی عنوان می‌کنند آقای روحانی ممکن است پس از دوران ریاست‌جمهوری خود جایگاهی شبیه به آیت‌الله هاشمی در بین دو جریان سیاسی پیدا کند و به نقطه تلاقی دو جریان سیاسی تبدیل شود. با وجود این، بنده با این افراد موافق نیستم و معتقدم بعید است این اتفاق رخ بدهد

کلانتری صدای جهانگیری را درآورد!
حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد، نماینده مردم شادگان از برخورد جهانگیری با کلانتری خبر داد و گفت: پس از اظهاراتی که رئیس سازمان محیط زیست در نشست با اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان داشت، معاون اول رئیس‌جمهور با وی برخورد کرده است و گفته نباید این برخوردها را با نمایندگان انجام می‌داد. گفتنی است، در آن جلسه رئیس سازمان محیط زیست در برابر اعتراض نمایندگان به غیر کارشناسی بودن موضوع انتقال آب کارون، ادبیات زشتی را به کار برده و همچنین خطاب به نمایندگان گفته است: «مگر من خانم ابتکار هستم، من کلانتری هستم»؛ نمایندگان نیز در واکنش به این سخنان جلسه را ترک کردند.

کاری که تنها از دیکتاتورها برمی‌آید
«
واشنگتن‌پست» در یادداشتی به تناقض‌های موجود در گفتار و کردار «محمدبن‌سلمان» پرداخت و با اشاره به اقدامات وی در راه انداختن کمپین ضد فساد، دستور باز شدن سالن‌های سینما، برنامه ریاضت اقتصادی و رهانیدن کشورش از اقتصاد نفتی، نوشت: «یک روی ولی‌عهد آن چیزی است که در برابر چشمان مردمش به نمایش می‌گذارد و روی دیگرش آن چیزی است که در درون خود دارد.» این روزنامه در توضیح این موضوع تأکید کرد: «مطمئناً کمپین ضد فسادی که به دستگیری 159 نفر از ثروتمندترین تجار، شاهزادگان و مقامات انجامید، چیزی بیش از شمیم قبضه کردن قدرت را به مشام می‌رساند. معضل فساد مانند لبریز شدن صبر نسل جوان عربستان، مشکلی واقعی است؛ اما با همه این اوصاف، هیچ وقت منتظر دیدن صحنه برگزاری دادگاه بازداشتی‌ها نباشید. ولی‌عهد به جای برگزاری دادگاه، در تلاش است این اغنیا را به امضای رسید پرداخت ده‌ها میلیارد دلار از اموال‌شان در ازای آزادی‌شان مجبور کند؛ روشی زمخت و به دور از ظرافت که انجامش از رژیمی خودکامه و مستبد برمی‌آید، نه دولتی مدرن و قانون‌مدار

باید از گفته‌های محسن هاشمی استقبال کنیم
عبدالله گنجی از چهره‌های رسانه‌ای اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت: جناب محسن هاشمی گفته است «9 دی به فتنه 88 پایان داد» و بعد بر نقش رهبری و مردم در جمع کردن فتنه صحه گذاشته است؛ یعنی هم وجود فتنه را پذیرفته و هم تدبیر رهبری و نقش مردم را بیان کرده است. این اظهار نظر برای ایشان در درون جریان و خانواده کم‌ هزینه ندارد. حال باید نیروهای مؤمن به انقلاب چه برخوردی با ایشان بکنند؟ حرف نظام در سال‌های گذشته با سران اصلاحات همین بوده است که اگر صداقت دارید، فتنه را محکوم کرده و از مظلومیت نظام دفاع کنید. اکنون محسن هاشمی این حرف را زده است و خروارها فحش و مذمت از درون جریان خود دریافت کرده است. حزب‌الله باید اظهار نظر ایشان را یک گام به جلو بداند و تشکر و استقبال کند تا مرز اصلاح‌طلبان با فتنه‌گران به وضوح دیده شود. «آورده سوزی» و شماتت در اینجا بی‌تدبیری است.

دستاوردهای خیالی برجام!
علی خرم در سرمقاله روزنامه «شرق» نوشت: «به قول جان کری، وزیر خارجه سابق آمریکا، اگر توافق هسته‌ای نبود، ما اکنون در جنگ دیگری در خاورمیانه به سر می‌بردیم. او در برنامه زنده اعلام کرده در ملاقات با ملک‌عبدالله، حسنی مبارک و نتانیاهو، هر سه از آمریکا خواستند به ایران حمله کند. این اظهارات یک بار دیگر برای جناحی که در ایران عامدا می‌خواهد مواهب توافق هسته‌ای را انکار کند، عبرت‌آموز است که چگونه برجام آلترناتیو یک تعرض نظامی به ایران بوده و هست و از نگاه امنیت ملی کشور باید در حفظ توافق هسته‌ای بیش از اروپایی‌ها، مجدانه بکوشد.» گفتنی است، این ادعا در حالی مطرح می‌شود که به اعتراف مقامات و اندیشکده‌های اروپایی و آمریکایی آنچه موجب شده است آنها به خود جرئت تعرض به خاک کشورمان را ندهند، توان دفاعی و آمادگی کامل ارتش و سپاه پاسداران برای مقابله با هرگونه تجاوز و تهدید منافع متجاوزان در منطقه است.

حرف‌های شما بوی خون می‌دهد!
پرویز سروری در مصاحبه‌ای درباره دوران فتنه گفته است: در جلسه برخی از نمایندگان با آقای ناطق‌نوری، وی گفته است فردای انتخابات ساعت 8 صبح با آقای میرحسین‌موسوی تماس گرفتم و به ایشان گفتم آقای موسوی، شما خودتان می‌دانید که من در انتخابات به شما رأی دادم و برای شما کار کردم؛ اما به عنوان فرد مطلع و کسی که سال‌ها وزیر کشور و عضو شورای امنیت ملی بودم، احساس می‌کنم از دیشب تا حالا حرف‌های شما بوی خون می‌دهد و این حرف‌ها ممکن است پیگیری‌های شما از فرایند قانونی را به فرایندهای غیر قانونی بکشاند و اعتراضات خیابانی به درگیری‌های خیابانی منجر شود، بنابراین شما موضوع را از فرایندهای قانونی دنبال کنید؛ اما آقای موسوی نپذیرفت.

موافقت و مخالفت با انتصابات روحاني

‌روزنامه اصلاح طلب آرمان در گزارش اول شماره ديروز خود با تيتر «بازگشت اميد با مردان كليدي» به استقبال انتصاب‌هاي جديد دولت رفت. حسن روحاني روز دوشنبه در احكامي، يونسي را به سمت مشاور در امور اقوام و اقليت‌ها، فرجي دانا را به عنوان مشاور علمي، اكبر تركان را به عنوان مشاور رئيس جمهور در امور نوسازي بافت‌هاي فرسوده و حسينعلي اميري را به عنوان معاون امور مجلس منصوب كرد. روزنامه آرمان گرچه در تيتر اول خود اين انتصاب‌ها را بازگشت اميد ناميد، اما در همين شماره در يادداشتي اين انتصاب‌ها را زير سوال برد. در يادداشت صادق زيباكلام آمده كه «به جز انتصاب دكترفرجي‌دانا من ويژگي خاصي در اين انتصابات نمي‌بينم. مهندس اكبر تركان در دولت قبل آقاي روحاني رياست دبيرخانه مناطق آزاد را برعهده داشتند و دست كم، من اطلاعي از عملكرد ايشان ندارم. درباره آقاي علي يونسي نيز مي‌توان اينگونه گفت؛ تا جايي‌كه من به‌خاطر دارم، از آقاي يونسي در جايگاه دستيار ويژه رئيس‌جمهور در امور اقوام و مذاهب آبي گرم نشد. » زيباكلام در ادامه رئيس جمهور را از موازي‌كاري و ايجاد پست‌هاي عرضي برحذر مي‌دارد: «در واقع من توصيه مي‌كنم كه رئيس‌جمهور مبناي خود را روي به‌كارگيري ظرفيت‌هاي وزراي كابينه بگذارد و از موازي‌كاري و ايجاد پست‌هاي هم‌عرض مشاوره‌اي خودداري كنند. آقاي روحاني بيشتر از حضور در جلسات مشاوره، بايد در جلسات هيئت دولت و شوراهاي عالي تخصصي حضور يابد....به نظر مي‌رسد حتي اصلاح طلبان هم خود مانده‌اند عملكرد دولت را چگونه تحليل و تفسير كنند و از اين رو همزمان هم موافق هستند و هم مخالف!

تأکید بر تقویت تشیع انگلیسی!
«
مؤسسه بروکینگز» از سرشناس‌ترین و تأثیرگذارترین اندیشکده‌های مستقر در واشنگتن، به تازگی طی گزارشی با عنوان «مهار شبه‌نظامیان شیعه: نبرد بر سر ثبات در عراق» به قلم «رانج علاءالدین» پیشنهادهایی را برای مقابله کاخ سفید با گروه‌های تحت حمایت ایران در عراق ارائه داده و توصیه کرده است آمریکا باید هماهنگ با متحدان بین‌المللی خود، با جامعه روحانیت در عراق تعامل داشته باشد و از دریچه منشور توسعه مدنی به سازمان‌های مذهبی شیعه نگاه کند. در این گزارش آمده است اروپایی‌ها، به ویژه انگلیسی‌ها که در این جوامع نفوذ دارند، اگر یک بخش مذهبی را هم به سیاست‌های خود در قبال عراق اضافه کنند و حمایت‌های سیاسی، نظامی و اقتصادی بین‌المللی از عراق، هم‌پوشانی و تعامل میان سیاست و دین در این کشور را به رسمیت بشناسند، این موضوع به پیشبرد اهداف کمک خواهد کرد. گفتنی است، این پیشنهاد به معنای ساده‌تر تأکید مجدد بر ایجاد جریان‌های شیعه انگلیسی است که این کشورها چند سالی است به شدت اجرای آن را آغاز کرده‌اند.

تحلیل بی‌اساس!
وبگاه «استراتژیک کالچر» در تحلیلی بی‌اساس نوشت: «جنگ آمریکا با ایران بسیار نزدیک‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کنید. در این میان، عراق یکی از صحنه‌های اصلی این رویارویی خواهد بود؛ چرا که آمریکا قصد دارد این کشور را به صحنه بزرگ جنگ خود با ایران تبدیل کند.» گفتنی است این تحلیل‌ها در شرایطی منتشر می‌شود که عراق با ایران روابط نزدیک داشته و بارها اعلام کرده است اجازه نخواهد داد از خاکش علیه ایران استفاده شود.
بدون ما نمی‌توانید کاری کنید!
رسول منتجب‌نیا، قائم‌مقام حزب اعتماد ملی درباره نسبت دولت اعتدال و اصلاح‌طلبان گفت: من فکر نمی‌کنم اعتدالگرایان حرف جدید داشته باشند که بتوان با آن گفتمانی را راه انداخت. اعتدال جریان فکری نیست؛ بلکه روشی منطقی و عقلانی است. همه ملت می‌دانند که پیروزی آقای روحانی در سال 92 از زمانی رقم خورد که اصلاح‌طلبان بالاجماع و بالاتفاق از ایشان حمایت کردند. در واقع، ‌اگر این حمایت نبود و اصلاح‌طلبان کاندیدای دیگری را دنبال می‌کردند، به طور حتم سرنوشت انتخابات به‌ گونه دیگری رقم می‌خورد. در سال 96 نیز اوضاع همین‌گونه بود، اگر اصلاح‌طلبان روی آقای روحانی اجماع نکرده بودند، باز دچار مشکل می‌شدیم، پس چه اصراری است که برخی می‌‌خواهند آقای روحانی را از اصلاح‌طلبان جدا کنند و بگویند اصلاح‌طلبان عامل پیروزی آقای روحانی نبودند؟ من معتقدم هم اکنون هم که دولت مستقر است و قدرت را در دست دارد، اگر اصلاح‌طلبان از آقای روحانی حمایت نکنند، ‌به طور حتم دولت دچار مشکل خواهد شد و مخالفان آن جسورانه‌تر مقابل دولت خواهند ایستاد و مانع موفقیت آن خواهند شد.

نباید خود را فریب دهیم
روزنامه اصلاح‌طلب «آفتاب یزد» با اشاره به دسیسه‌گر خوانده شدن پشیمان‌ها از رأی به حسن روحانی نوشت: برخلاف ادعای حامیان دولت، جنبش ما «پشیمان هستیم»، اتفاقاً از مردم نشئت گرفته است. به عبارتی، اگر چنین جنبشی حتی از دل مردم هم ایجاد نشده باشد، اما در دل مردم جای گرفته است و این یک زنگ هشدار برای جریان اصلاحات، روحانی و نهاد ریاست‌جمهوری است. اینکه عده‌ای بخواهند با مطرح کردن دست‌های پشت پرده یا در میان کشیدن پای احمدی‌نژادی‌ها مخالفت‌های مردم با دولت روحانی و عملکرد او را نادیده بگیرند، بی‌تردید پاک کردن صورت‌مسئله و چشم‌پوشی از حقایق است. اینکه مردم از روی کم‌طاقتی یا به حق این‌چنین علیه شخصی شدند که همین چند ماه پیش خود به او رأی داده‌اند نیز چیزی را در نتیجه عوض نمی‌کند. مهم این است که مردم چه به حق و چه به ناحق، از امید به روحانی تا حدودی پشیمان شده‌اند و این یک خطر جدی است.

جایگاه ایران در بازار‌ گردشگری حلال
«
گزارش وضعیت اقتصاد اسلامی جهان» که هر ساله منتشر می‌شود، ضمن بررسی وضعیت گردشگری حلال در کشورهای گوناگون جهان، نشان می‌دهد ایران به ‌عنوان یکی از کشورهای اسلامی جهان، از فهرست کشورهای برتر گردشگری حلال خارج شده است. این در حالی است که در گزارش سال گذشته، ایران رتبه هفتم را در میان مقاصد برتر گردشگری حلال در اختیار داشت. در همین حال، کشوری مانند عربستان از رتبه دهم به رتبه ششم صعود کرده و امارات نیز رتبه دوم را دارد. همچنین ایران با ۲/۷ میلیارد دلار یکی از بازار‌های مهم گردشگری حلال در گزارش سال گذشته بود که این میزان اکنون ۴/۷ میلیارد دلار اعلام شده است. در زمینه گردشگری حلال به ترتیب کشورهای مالزی، امارات متحده عربی، ترکیه، اندونزی، تایلند، عربستان سعودی، تونس، مالدیو، قطر و اردن بیشترین توسعه‌یافتگی اقتصاد اسلامی را برای سفر مسلمانان دارند.
هدیه جالب بسیج دانشجویی برای یک نماینده

بسیج دانشجویی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران هدیه ای به همراه نامه برای جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت ارسال کرد. این دانشجویان در نامه ارسالی خود از این نماینده خواسته اند با حضور در جمع دانشجویان درباره عملکرد مجلس فعلی و علت افزایش حقوق نمایندگان شفاف سازی کند. چندی پیش اظهاراتی از سوی جعفرزاده ایمن آبادی درباره پایین بودن حقوق نمایندگان مجلس در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد
رئیسی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1400 میشود؟

محمد عطریانفر عضو حزب کارگزاران سازندگی در پاسخ به این که آیا ممکن است رئیسی در انتخابات آتی ریاست جمهوری هم اعلام کاندیداتوری کند گفت: این احتمال وجود دارد؛ چراکه او از چهره های مورد توجه جریان اصولگراست و ممکن است در مقاطع دیگری هم به او اقبال نشان داده شود.عطریانفر ادامه داد: البته کسانی که در یک دوره انتخابات توفیق پیدا نمیکنند به سختی ممکن است در یک دوره دیگر در یک رقابت شرکت کرده و پیروز شوند. رئیسی، روحانی جوانی است که در یک دوره انتخابات بخت خود را آزمایش کرد؛ هرچند این آزمایش به صورت دوپینگ بود و هزینه زیادی برای او شد تا نامش در چنین جایگاهی مطرح شود.او افزود: تجربه کاندیداتوری رئیسی، اگر برای اصولگرایان دستاوردی نداشت اما برای خود رئیسی دستاورد ارزشمندی داشت و توانست او را در سطح ملی مطرح کند.
کارمندان چند برابر کسبه مالیات می پردازند؟
!
در سال 1397 مالیات بر درآمد افراد و مشاغل، حدود 19 هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده است که 15 درصد از کل درآمدهای مالیاتی عمومی را شامل می‌شود.
مالیات‌ها به‌ شرح زیر است:
-
کارمندان دولت: 1/6 هزار میلیارد تومان
-
کارکنان بخش خصوصی: 7/5 هزار میلیارد تومان
-
اصناف و مشاغل: 1/6 هزار میلیارد تومان
-
مستغلات: 3/1 هزار میلیارد تومان
کارمندان بخش‌های دولتی و خصوصی تقریباً دوبرابر میزان کسبه و اصناف مالیات پرداخت می‌کنند
احضار ژیمناست ده ساله به کمیته انضباطی
!

رییس فدراسیون ژیمناستیک در پی انتشار تصاویری از دختر ژیمناست بی حجاب ایرانی در مسابقات خارجی گفت: احتمالا این سفر توریستی با نظر خانواده وی صورت گرفته و فدراسیون نقشی در این زمینه نداشته است. زهرا اینچه درگاهی بعد از انتشار تصاویری از دختر ژیمناست حدودا ده ساله ایرانی که در مسابقات مالزی بدون حجاب مسابقه داده، اظهار کرد: اول این که باید بگویم این اعزام از سوی فدراسیون نبوده است. این سفر توسط خانواده او انجام شده است و پدرش او را در این سفر همراهی کرده است. البته این چیزی است که من در تصاویر دیده ام که پدرش در کنار او در این مسابقات حضور داشته است. بنابراین احتمالا این سفر توریستی با نظر پدرش صورت گرفته و فدراسیون نقشی در این زمینه نداشته است. من حتی با رییس هیات ژیمناستیک البرز نیز صحبت کردهام که او نیز در جریان این موضوع نبوده است. او ادامه داد: این دختر یک ژیمناست بوده است و با تصمیم کاملا خودسرانه و بدون هماهنگی با متولیان ژیمناستیک و یا استان مربوطه به این مسابقات رفته است. ما به هیچ وجه این اقدام را تأیید نمی کنیم و طبیعتا این اقدام حرکتی شایسته برای جمهوری اسلامی ایران و دختر ایرانی نیست.رییس فدراسیون ژیمناستیک خاطر نشان کرد: متاسفانه مجبور هستیم با این قضیه برخورد انضباطی کنیم و با تصمیم کمیته انضباطی کاری که باید انجام شود را به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ خواهیم کرد. این اتفاق آنقدر منحصر به فرد است که شگفتی خود ما را نیز در بر داشته است. من فکر میکنم که بهتر است افراد یاد بگیرند اقداماتی را که می خواهند انجام دهند از حوزه قانونی پیگیری کنند و بعد آن را انجام دهند
شرط وزارت ورزش و جوانان برای وام‌ ازدواج 15 میلیونی

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در واکنش به اظهارات عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان گفت: در حال حاضر حداکثر توان دولت برای پرداخت وام ازدواج جوانان، همان مبلغی (10 میلیون تومان) است که در بودجه پیشنهادی سال 97 نیز آن را ارائه کرده است. این در حالی است که پرداخت مبلغی بیشتر از سقف 10 میلیون تومان بیشتر از ظرفیت و توان اجرایی دولت است. تغییر در ردیف بودجه پیشنهادی وام ازدواج باید توسط کمیسیون تلفیق مجلس انجام و همچنین باید محل دقیق تأمین این مبلغ از سوی نمایندگان مشخص و تعیین شود.
شرط عجیب سعودی‌ها برای شطرنج‌بازان قطر

جام‌جهانی شطرنج قرار است که برای نخستین بار به میزبانی عربستان برگزار شود. سعودی‌ها شرط عجیبی را برای موافقت با حضور شطرنج بازان قطری برای حضور در این رقابت‌ها قرار داده‌اند تا جایی که اعلام کردند در صورتی که شطرنج بازان قطری در این رقابت‌ها مدال به دست آورند پرچم کشور آنها برافراشته نمی‌شود. این اقدام عجیب سعودی‌ها خشم فدراسیون شطرنج قطر را به دنبال داشت و آنها اعلام کردند که از حضور در این رقابت انصراف می‌دهند.

اخبار روزانه:
* محسن بهرامی، دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: شیوع آنفلوانزای مرغی موجب شد تا با وجود ممنوعیت صادرات و همه اقداماتی که در این زمینه انجام گرفت، شاهد کاهش عرضه مرغ و تخم مرغ باشیم. وی با اعلام اینکه مجوز ورود 20 هزار تن تخم مرغ به کشور صادر شده است، گفت: پرداخت خسارت به مرغداران و جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری، از جمله اقداماتی بوده که در این زمینه انجام گرفته است.
* وزارت امور خارجه درباره انتشار تصاویر خودروهای لوکس منتسب به این وزارتخانه اعلام کرد: این خودروها در دولت دهم و به منظور انجام امور تشریفاتی میهمانان اجلاس سران عدم تعهد سفارش داده شد که ۳۲ دستگاه آن همان زمان تحویل و ۱۴ دستگاه باقیمانده در سال ۹۳ ترخیص شدند و پس از آن این وزارتخانه هیچ خودروی خارجی را تحت هیچ عنوانی خریداری نکرده است.
* رسانه‌های صهیونیستی به نقل از منابع کاخ سفید اعلام کردند، ترامپ از ارائه طرح صلح(سازش) منصرف شده است. در همین حال، پایگاه خبری صهیونیستی «دبکا» نزدیک به منابع امنیتی این رژیم، از آماده شدن دولت آمریکا برای قطع روابط خود و متحدان عربش با تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل موضع‌گیری‌های ضدترامپ «محمود عباس» خبر داده است.
* الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران در مجلس اعلام کرد: اسماعیل دوستی، عضو حزب اعتماد ملی برای سومین بار طی روزهای گذشته با مهدی کروبی ملاقات داشته است. پیش از این نیز مجتبی ذوالنوری، نماینده مردم قم و محمدرضا عباسی‌فر، عضو سابق شورای نگهبان با کروبی دیدار کرده بودند.
* مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی درباره روش‌های اخذ مالیات در کشورهای گوناگون جهان عنوان کرده که بلاروس از سال ۲۰۱۵ براساس یک قانون جدید مالی، تصمیم گرفت سالیانه در اجرای بودجه خود برای جلوگیری از تنبلی و «سواری مجانی» از افراد بیکار مالیات بگیرد.
* حکیمی‌پور، کارشناس اقتصادی بیان کرد: واقعاً نمی‌دانم مشاور دولت چه کسی است که رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان می‌کند با افزایش 50 درصدی سوخت تنها یک درصد تورم ایجاد می‌شود. افزایش 50 درصدی نرخ سوخت سبب اضافه شدن حداقل 8 درصد تورم خواهد شد.
* بهروز نعمتی، نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به طرح سؤال از رئیس‌جمهور درباره بازار ارز، گفت: سؤال از رئیس‌جمهور درباره بازار ارز در این زمینه است که چه میزان ارز به بازار تزریق شده و این ارز با چه قیمتی به بازار عرضه می‌شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: