به‌روز شده در: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۲۶۵۷۱
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
۹دی روز بصیرت، ولایتمداری، حق خواهی، مبارزه با نفاق مدرن و روز تشخیص مرد از نامرد بود. باید این روز را گرامی داشت و از آن درس ها آموخت.اما عده ای امروز نمی خواهند این روز و خاطرات ان بازتکرار گردد.
نصرت اله حیدری- فتنه ۸۸ یکی از پیچیده ترین توطئه ها علیه جمهوری اسلامی بود.توطئه ای که اهداف براندازی داشت.مایکل لدین از عناصر فتنه گر آمریکایی که در رخدادهای انقلابهای مخملین در آسیای میانه نقش ویژه داشته می گوید: ما برای رخدادهای سال ۸۸ بیش از ۱۵ سال برنامه ریزی داشتیم.

در فتنه ۸۸ دو جریان برانداز داخلی وخارجی علیه انقلاب به وحدت نظر ی وعملی رسیدند.حمله به اصل نظام و مقدسات دینی بخصوص هتک حرمت عاشورا ماهیت پلید این جریان را نمایان ساخت. مدیریت مقام معظم رهبری در کنار بصیرت احاد ملت انقلابی ایران چشم فتنه را کور کرد . ملت خروشید و چون سیلی همه خار وخاشاک فتنه را با خود برد.

۹دی اوج وفادری و ولایتمداری ملت اتقلابی بود.ملت گوش به فرمان رهبر و مقتدای خود به میدان آمد و بساط فتنه گران را با حضور پرصلابت خود جمع کرد.البته برخی از خواص در این فتنه مردود شدند اما مهم حضور حماسی و هوشمند و توام با بصیرت ملت انقلابی بود که در ۹دی در حد اعلی محقق و انقلاب را از گزند دشمنان بیمه ساخت.

۹ دی را باید گرامی داشت زیرا در این روز پیچیده ترین فتنه علیه انقلاب ناکام شد.۹ دی را باید گرامی داشت چون بصیرت و حق خواهی و ولایتمداری ملت یک باره دیگر هویدا شد و دشمن از انقلاب سیلی محکمی خورد.

۹ دی را باید تکریم کرد چون در این روز ملیونها دلداده انقلاب گمنام به میدان آمدند و حماسه ساز شدند و امریکا و فتنه گران را برای همیشه ناامید ساختند.۹دی روز بصیرت، ولایتمداری، حق خواهی، مبارزه با نفاق مدرن و روز تشخیص مرد از نامرد بود. باید این روز را گرامی داشت و از آن درس ها آموخت.اما عده ای امروز نمی خواهند این روز و خاطرات ان بازتکرار گردد.

نسل انقلابی و وفادار به امام و رهبری باید این روز ملی را بزرگ داشته و در تبیین درس های ان تلاش نموده تا انقلاب همچنان با قدرت راه خود را طی نماید.امسال هم باید تلاش کرد که این جشن ملی با ماهیت مردمی برگزار گردد .امید که همه برای حفظ ارمانهای ۹ دی تلاش کنیم.امروز فتنه با همان اهداف در اشکال دیگر دنبال می شود.نباید از امریکا وانگلیس خبیث غفلت کرد.خرمشهرها در پیش است و رمز عبور هم بصیرت وولایتمداری است انشاء اله از این فتنه ها هم به سلامت عبور کنیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: