logo
کد خبر: ۲۶۵۶۹
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
یحیی عماری:
دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان غربی گفت:نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه بود بنابراین نباید اجازه داد که این واقعه مهم به فراموشی سپرده شود.
دبیر حزب موتلفه اسلامی آذربایجان غربی گفت: امنیت کشورمان با فتنه 88 به معنای واقعی کلمه خدشهدار شد و موجی از ناامنی و بیثباتی به بار آمد.

یحیی عماری در گفتگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: با تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، هوشیاری نیروهای مسلح امنیت، ثبات و آرامش همهجانبه در کشورمان حکمفرما شده بود ولی با فتنه 88 چندین ماه در کشورمان آشوب شد.

وی با بیان اینکه در صورت تداوم داشتن آن شرایط به طور قطع دشمنان به خاک کشورمان طمع کرده و امنیت این مرز و بوم بیش از پیش خدشهدار میشد، ادامه داد: ولی به واسطه حضور میلیونی مردم و رقم خوردن حماسه 9دی، این توطئه در نطفه خفه شد و مردم ما بار دیگر طعم شیرین آرامش و امنیت را چشیدند.

این فعال سیاسی گفت: اینکه 9 دی ماه را روز بصیرت مینامند سخنی درست و عقلانی است چرا که در این روز ملت بزرگ ایران اسلامی ثابت کردند که قادر هستند دوست و دشمن، سره و ناسره همچنین حق و باطل را از یکدیگر تشخیص دهند بنابراین باید همواره این روز را نکو داشت.

وی در ادامه 9 دی را روز غلبه سپاه الهی بر جنود شیطان دانست و افزود: در 9 دی سال 1388 خروش ملت بزرگ ایران اسلامی علیه دشمنان قسمخورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را شاهد شدیم همچنین آشکار شدن خشم این ملت با بصیرت و فهیم در برابر اهانتها و حرمت شکنیهای عدهای غافل و مزدور را به نظاره نشستیم. دبیرحزب موتلفه اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه ملت متدین و انقلابی کشورمان گستاخی یک عده مزدور و برخی افراد فریبخورده و اهانتشان به مقدسات اسلام و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را هرگز فراموش نخواهند کرد، افزود: همچنین نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه بود بنابراین نباید اجازه داد که این واقعه مهم به فراموشی سپرده شود. عماری بر لزوم برگزاری مراسمهای باشکوه و مختلف به مناسبت نکوداشت این روز در سراسر کشور همین طور آذربایجان غربی تاکید و بیان کرد: دشمنان این ملت و نظام به دنبال این هستند که هر روز و تاریخ سرنوشتساز کشورمان به فراموشی سپرده شود ولی مردم انقلابی و جوانان با بصیرت این اجازه را نخواهند داد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: